Wpis z mikrobloga

cześć. Mam do Was pytanie dotyczące edukacji w wieku 29 lat.

Nie jestem już najmłodszy jak widzicie, ale wciąż mam dużą chrapkę na edukację. Mam jedno wielkie marzenie dotyczące wzbogacenia swojego CV, a bardziej swojego doświadczenia, o studia podyplomowe lub magisterkę na jakiejś szkole biznesowej na zachodzie Europy. Zawodowo zajmuję się marketingiem i handlem, jestem menadżerem w jednej z korporacji.

Nurtuje mnie kilka kwestii: czy to ma sens? Czy studia zdalne na zachodniej Uczelni lub niestacjonarne mają wartość z Waszego punktu widzenia? Mam to zamiar zrobić dla siebie i dla swojej satysfakcji.

#studia #biznes #edukacja #rozwojosobisty
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michalnodi: biorąc pod uwagę Twoje stanowisko powinieneś mieć dostęp do zespołu HR swojej firmy lub do osób zajmującej się cachingiem.
Tam powinieneś zadać to pytanie. Zapytaj też o zdanie swojego dyrektora. Może Cię zainspiruje?
Czy studia zdalne na zachodniej Uczelni lub niestacjonarne mają wartość z Waszego punktu widzenia?


@michalnodi: Z pewnością tak, mimo iż prawdopodobnie nie każdy rekruter będzie postrzegał takie kwalifikacje w podobny sposób.

Nawet wiedza i umiejętności zdobyte bez formalnego poświadczenia okazują się przy poszukiwaniu pracy bardzo wartościowe, jeśli można je zaprezentować lub o nich przekonująco opowiedzieć na rozmowie - a co dopiero takie, które dodatkowo są jeszcze potwierdzone dyplomem, choćby miał on