Wpis z mikrobloga

@kolonko: Zawsze jest tak, że najwięcej do powiedzenia w jakiejś sprawie mają osoby, które nigdy nie miały styczności z tematem rozmowy. Podejrzewam, że nawet czasem podświadomie chciałby aby temat ich dotyczył, ale jedyny ich związek z nim to się mądrzenie się.
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: ale ja nie popieram gwałtów i tabletek gwałtu. Wręcz przeciwnie. Tylko dla mnie osoba która jest aseksualna i wypowiada się o temacie seksu no to jakby Krzysztof wypowiadał się o higienie osobistej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@kolonko: Przecież tutaj potrzebna jest wiedza prawna i psychologiczna, a nie doświadczenie w byciu gwałconym. Analogia zupełnie nietrafiona xD
  • Odpowiedz
@PZt37: kolonko zawsze byl na niskim poziomie, on nawet za bardzo nie wie co sie w uniwersum dzieje bo czasem zadaje tak durne pytania i przez to przerobkami swoimi gimbusow naciagnal tysiace do uniwersum.

Tak jak napisał @Zwanek nie bede sie powtarzal
  • Odpowiedz
@Zwanek: byłem np w sądzie pracy i poszedłem do prawnika który miał super wiedzę etc a to g mi dało bo nigdy w takiej sytuacji nie był. Pomógł mi ktoś kto był w tej sytuacji 10000x bardziej.
  • Odpowiedz