Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia jednak ciągle jaką rolę prowadzi w tej #!$%@? rodzince Jan Rodo. Czyżby serio próbował przejąć jakimś sposobem Szkolną żeby mieć kolejny domek dla rodziny do kolekcji? A może po prostu nie popiera ich działań co by tłumaczyło czemu sypia pod mostem, paja niechęcią do nich przy Krzysztofie itd. Jeszcze jedna sprawa to które nazwisko z całej trójki jest tym prawdziwym? Jeśli prawdziwa jest tamta druga opcja to najpewniej po prostu "Łoś". #!$%@? sprawa z tym wszystkim. Serio, przez takie wątki pojawiające się w uniwersum coraz bardziej wątpie że to wszystko jest kwestią przypadku, a na myśl przychodzi że nad tym wszystkim po prostu kontroluje jakaś siła wyższa. Jednocześnie jednak sprawia to za co kocham to uniwersum.

#kononowicz to nie tylko #patostreamy
#janlos
  • 7
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: Wydaje mi się, że największy problem, a zarazem największa zaleta całego uniwersum to fakt, że zarówno aktorzy jak i widzowie zbyt wiele rzeczy przypuszczają. Gdy dochodzi do zderzenia oczekiwań z rzeczywistością następuje eskalacja konfliktu. Prawda o Szkolnej prawdopodobnie jest prosta i mało atrakcyjna, a przypuszczenia i teorie napędzają całość. Wiele wydarzeń, afer wynikało z samego faktu, że ktoś założył, że tak to ma wyglądać i jest to prawda. Poruszył
  • Odpowiedz
Nazwiska różne bo ona miała paru mężów. Rodo to chciwy pijaczek, a że do matki skacze to nie dziwne jak ona jest walnięta zbiera śmieci, z resztą patologiczne rodziny nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać, agresja to jak dzień dobry u normalnych ludzi
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: Z tego co widziałem na materiałach z wcześniejszych lat rzeczywiście nie ma Janka. Mi on trochę do tej rodzinki Rodów nie pasuje... Oni to typowe pasożyty, a Janek co by o nim nie powiedzieć ogarną trochę szkolną.
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: Nie wierzę że Rodo chce przejąć jakąkolwiek posesję. To tylko urojenia Pawełka z Warszawy który węszy wszędzie spisek. Konon zresztą jest za cwany na takie numery. Już pewnie nie jeden osobnik Belweder próbował przejąć. Jak widać nikomu się to nie udało.
Rzeczywiście wygląda na to jakby Janek nie bardzo chciał mieć do czynienia ze swoją rodziną. Możliwe że nie robił tego co oni tylko starał się na własną rękę
  • Odpowiedz