Wpis z mikrobloga

Wracając od tematu youtubera PLKD. Jak to jest że chłopak który od lat "żyje graniem w Fife" i poświęca swój czas głównie temu. Nie może wbić tej j-----j elity. Szanuję chłopaka za pozytywny content. Jednak śmieszy mnie że większość z Nas grając 4fun, ucząc się i pracując na codzień wbija na luzie rangi g2 czy g1, czyli dokladnie takie jak ten Pan który zajmuję się graniem na poważnie.
#fut #fifa19
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby nie grał na poważnie, to by wbijał s1/g3, a tak udało mu się wyskillować do g1. Ilość godzin to jedno, ale też trzeba mieć do tego dryg. Lubię go, ale skilla mu brakuje zdecydowanie
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: @Szymekspt: po części też chyba z tego wynika jego popularność - nie jest lepszy od przeciętnego "Kowalskiego" który gra sobie po pracy / szkole, a do tego jego content nie jest rakowy (chyba jedyny taki kanał na PL YT o Fifie) więc przyjemnie się to ogląda
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: wydaje mi się, że im bardziej chcesz coś osiągnać w Fifie to jest odwrotny skutek ;) PLKD gra na poważnie może dlatego, że ma kasę za to ale też sprawia mu to fun. To tak samo jak zwolennicy LOL'a czy CS'a. Ktoś tam wstawił info, że PLKD wczoraj na streamie miał około 62tys widzów - miał do rozegrania 2 mecze gdzie maksymalna liczba oglądających fifę na Twichu w tym
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: ja w sumie nawet nie wiem jak on gra, widziałem skróty z meczu z @RysiuQuaresma ale już nawet tego dobrze nie pamiętam.

Z jednej strony masz rację, grając "zawodowo" powinien mieć lepsze wyniki, z drugiej jak wszyscy wiemy ta gra jest z-----a, @majzter potwierdzi( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Ravalent: Dobrze że Ty co drugi dzień nie piszesz żę ta gra jest z-----a i kończysz granie. Przestaniesz oznaczać mnie sam w swoich wpisach czy mam dodać na czarno?
  • Odpowiedz
grając "zawodowo" powinien mieć lepsze wyniki,


@Ravalent: ale przecież @plkd nie gra w Fifę zawodowo. On zawodowo prowadzi kanał na youtubie na którym gra w Fifę. Wg mnie zawodowe granie w fifę to turnieje i inne zawody.

Nie może wbić tej j-----j elity.


@Tymczas0wy: Po sobie widzę że mimo grania w 19 na prawdę sporo w porównaniu do poprzednich edycji to po prostu nie jestem w stanie
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: @Jarel: @Zimus:
ja z nim gralem w LW, dostalem lomot 5-1, a regularnie wbijam g2. mi sie wydaje ze na to moze sie skladac kilka czynnikow ze on nie moze wbic tej elity: presja otoczenia, przez co kolo sie spina, to ze prosy tez graja w LW dla amatorow i sama fifa ktora momentami jest grą losową i nie masz najmniejszego wplywu na mecz. Ja
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: imo pod względem skilla między wbijaniem regularnym g1, a elity jest dużo większa różnica niż między g3, a g1. Tam już nie ma miejsca na błąd, trzeba potrafić radzić sobie z całym bullshitem od EA, mentalnie mieć do tego dobre podejście i manualnie trzeba mieć dobrego skilla. I jak tego nie masz, to jak się bardzo zepniesz, to okazyjnie może się uda wbić, ale to tylko jak mm siądzie,
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: chciałbym zauwazyc, że skillu podniósł mu się dopiero po przeprowadzce i zmianie internetu bo wcześniej albo nie grał albo max G2 a po zmianie neta nagle mu tak "skill" wzrósł że G1 bez problemu wpada xD ot cała FIFA mistrzostwa połączenia z serwerami
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: Najlepsze że jak widzę po filmikach to koleś jest dużo lepszy odemnie , chociażby jego skill moves ja nie potrafię tak szybko reagować jak on.Ale ja 2x wbiłem elite i z reguły kończyłem na g3-1.I niby lepszy jestem? Nie ma opcji bezpośrednio by mnie zniszczył raz ze skill dwa ze moj skład jak jeszcze gralem to byla 1/10 wartosci jego skladu.Fifa 19 to dno.
  • Odpowiedz