Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: Ej ale tu jest napisane, że to drugi nieudany związek a nie po raz drugi ten sam xD koniec trollowania na dziś dla tego pana
  • Odpowiedz
  • 14
to drugi nieudany związek


@maad To drugi nieudany toksyczny związek. Może i z dwoma różnymi typami ale obydwoje byli toksyczni. Po co ładować się drugi raz w to samo?
A no tak, zapomniałem - Chad 10/10 z dużym benizem.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Od razu nie zweryfikujesz czy ktoś jest toksyczny czy nie. Czasem to wychodzi po miesiącach/latach. Na #!$%@? ja odpisuje trollowi xD
  • Odpowiedz
  • 13
@maad Dlatego trzeba tkwić w toksycznym związku dłużej niż to konieczne aby być na 100% pewien że ta osoba jest toksyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie po to aby wyszaleć się na 20cm benizie.
  • Odpowiedz
@arek4444: ty gówno zrobiłeś a nie podsumowałes xd co za podsumowanie pełne urojeń xD

Jak według ciebie przegryw nie może mozec pały 20cm to tak jak różowa która nie ma cipy xD

Człowieku masz chore poglądy i na tej podstawie oceniasz rzeczywistość xD
  • Odpowiedz
@Grzolsat po co? Bo żaden toksyczny związek nie jest toksyczny na początku. Początki to zawsze kraina mlekiem i miodem płynąca a toksyczność nie polega na tym, że ktoś jest zły w oczywisty sposób, tylko raz jest zły, a zaraz jest tak dobry i uzależniający, że to wypiera mózg i sprawia, że człowiek sam nie wie, czy ma prawo mieć jakiekolwiek pretensje, czy nie. Mylisz toksyczne związki z blokowiskową patologią.
  • Odpowiedz
  • 5
@Mollina Ale już tkwienie w tym związku tak długo a nie uciekanie od niego tak szybko jak tylko się da to oznaka tego że mamy do czynienia z toksycznym ale za to Chadem z 20cm benizem za którym każda p0lka będzie tęsknić i o którym każda p0lka marzy.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26:Według tej Twojej śmiesznej logiki można powiedzieć, że jestem toksyczny dla prawie całego świata, bo z każdym oddycham tym samym powietrzem ¯\_(ツ)_/¯

Olewam nie z powodu urojeń, tylko z powodu wygody i minimalizowania zbędnego ryzyka.
  • Odpowiedz
@Grzolsat dalej nie ogarniasz. Jak stopniowo ktoś robi się toksyczny, przekładając to dalej byciem idealnym partnerem, często wykazującym się ogromną inicjatywą w życiu codziennym, to zrozumienie, że tkwi się w toksycznym związku wcale nie jest proste. Najpierw się usprawiedliwia.
  • Odpowiedz