Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem złe zdanie o Boboliano, nie mogłem go oglądać, ale przyznam, że jego nagłe rzucenie alkoholu zaskoczyło mnie i jest na dobrej drodze do odzyskania resztek, bo resztek, ale godności. Teraz wiem już na 100%, że został przyłapany z radlerem, o czym świadczy poniższa analiza etykiet:
#kononowicz #patostreamy
kubekwkubek - Zawsze miałem złe zdanie o Boboliano, nie mogłem go oglądać, ale przyzn...

źródło: comment_J29cq9d5T9sItFvJMexF4ovnErOR413m.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubekwkubek: jeszcze pociągnij nasycenie w górę to może czerwienie wyjdą. Specjalnie pobrałem próbkę koloru z okolic etykiety i wyszło to co poniżej. Ilość manipulacji, przekręcenia faktów, nierzetelnych wniosków na tym tagu jest piorunująca.

Ps; jakby ktoś miał problem z interpretacją to podpowiem co można wyciągnąć z tego wrzyconego do sieci zdjęci: gó*no.
smutny_przerebel - @kubekwkubek: jeszcze pociągnij nasycenie w górę to może czerwieni...

źródło: comment_pri0Js8PtZBDfU9dkv5Duci7DlBJwson.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@William2290: Nie piłem ciemnego cytrynowego, ale piłem kiedyś zwykłego radlera i to w ogóle jak piwo nie smakuje, więc może nie jest to takie schodzenie na złą drogę. Zobaczymy, nałóg jest mi obcy, ale wielokrotnie słyszałem, że wychodzenie nie jest łatwe, a Mexykowi podejrzanie łatwo idzie. Pożyjemy, zobaczymy.
  • Odpowiedz
@kubekwkubek: to nie jest ten browar, menel nie wie jaki to był browar bo na filmie ripoście ściemniał że to był żywiec 0% ale etykiety się nie zgadzały. menel pije inne nie tylko warki owocowe. Dla mnie to walił browar klasyczny i później przy pomocy swoich doradców próbował wybrnąć nieudolnie pkazująć lecha i zywca 0% ale nie owocowe
  • Odpowiedz
@William2290: Na zdjęciu na przystanku menel ma WARKĘ RADLER 0% CIEMNE CYTRYNOWE. Widać wyraźnie, że etykieta główna ma coś ciemnego w dolnej części, a kontretykieta jest żółta na górze, a czarna na dole. Może na swoich słabych matrycach lajtopowych nie widzicie, ale na dobrym monitorze to widać ewidentnie.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Specjalnie podciągnąłem kontrast, żeby wykryć kolor, przecież to normalna droga postępowania. Sugerowanie mi - który jechał po Meksyku jak po moprze i miał go za najgłupszego członka uniwersum - że mu sprzyjam, czy wybielam jest śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@kubekwkubek: i dlatego 3h po wycieku zdjęcia twierdził ze to był zywiec 0%? Nie kolego, kolorystyke browarów z zodiaka to można dopasować do kilku gatunków browarów stamtąd również przy użyciu dobrych monitorów ( ͡º ͜ʖ͡º). Jedno jest pewne, jareczek kilka h po tym zdjeciu pogubił się w zeznaniach wraz ze swoimi doradcami i podawał informacje nieprawdziwe
  • Odpowiedz
@kubekwkubek: g*wno ma, przez lata robiłem w zawodzie gdzie zarządzanie barwą odgrywa ogromne znaczenie. MacBook Pro na retinie, NEC PA272W kalibrowane regularnie, a dalej będziesz opowiadał farmazony o słabych matrycach. Wycinek, który przedstawiłeś ma skorygowaną barwę względem oryginały. Koniec.
  • Odpowiedz
@William2290: Dla mnie też bardzo podejrzane było pokazywanie Lecha Free we wcześniejszym filmie, bo przecież Lech jest w zielonej flaszce i całą ta scena była strasznie sztuczna, ale to jest ten Radler na 100%.
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: To nie dziwię się, że już nie robisz, bo pewnie zostałeś #!$%@? z roboty, albo wzrok ci się mocno popsuł i sam zrezygnowałeś. Nie mam żadnego interesu, żeby bronić Meksyka i sztucznie kolorować jego zdjęcia, żeby dopasować do jakiejś tezy i ukrywać jego rzekomy nieustannie trwający alkoholizm. Jeżeli kolory ci się nie zgadzają, to porównaj kompozycje obu etykiet. Krawatka też pasuje, bo nie obejmuje całej szyjki. Pewnie też ją
  • Odpowiedz
@William2290: @kubekwkubek: @smutny_przerebel: @piSSowiec39: nawet jeśli to było piwo zero to...tamtego dnia wypił przynajmniej 3 takie...a to były wczesne godziny. sam jareczek zasrany mówił kiedyś na lajtach, że piwa zero nie chce pić bo będzie go kusiło na normalne i ogólnie to najkrótsza droga by wrócić do chlania. jeszcze 5 dni temu zarzekał się że nie wypije nawet jednego piwa zero, teraz wali dzien
  • Odpowiedz