Wpis z mikrobloga

Pytaciesie nieraz niedwa jakie kawały opowiadał Mati na kuchennym ala strimie. A no takie

1. Idzie blondynka do lekarza. Zapisuje się do lekarza, a później idzie blondynka do lekarza zapisanego do tego lekarza. Lekarz się pyta: na co jest Pani chora? A blondynka mówi sama nie wiem, bo tak se przyszłam.

2. Idzie blondynka do marketu sie zastanawia. Wziąć masło czy chleb. No i tak pół godziny zastanawia się, nieeee biorę chleb. Z czasem idzie do kasy i blondynka mówi: ooooo boże a po co ja zostawiłam masło?!!! Idzie blondynka z powrotem do po masło, idzie taki facet miły tego i pyta się: a po co pani wraca? Bo zapomniałam masła. A pani masła nie ma przy sobie?

3. Mati ma różne kawały tylko przypomnieć musi je sobie

4. Idzie facet na budowę bo dostał z urzędu pracy skierowanie i idzie do pradodawcy no i podchodzi do pradodawcy i tam mówi jakie tam co i się pradodawca pyta skąd pan ma ogłoszenie? z urzędu pracy. AAaa to sory od urzędu pracy już dawno nie ma.

5.Jutro do pracy na 6 do 14

6. Blondynka idzie do fryzjera. Czeka w kolejce czeka czeka i jest teraz kolejna blondynka. Siedzą na krześle i fryzjer się pyta jaką fryzurę. Blondynka mówi: taką chce jaką Madonna miała. No dobrze nie ma sprawy. Fryzjer zaczyna to robić obcinać to tego, a z czasem blondynka zmienia zdanie, a ten mówi" a o co chodzi? Niech Pan nie obcina.

7. Jasiu idzie do sklepu. Kupuje ziemniaki. Wraca do domu, mama się pyta: synku dzie byłeś? Kupić ziemniaki i mi dałaś pieniądze. Daje mamie torbę i się zastanawia czy to są ziemniaki czy pomidory i do Jasia się pyta: co Ty kupiłeś? No chciałaś ziemniaki. To nie są ziemniaki to pomidory.

8. idzie blondynka do sklepu i zastanawia się co mam wybrać... kilo masła czy szynki. Zastanówcie się (tak Wy)....... ......... .......... no........ ......... .......... .......... anowaśnie nie wiecie, bierze szynkę. Awiesie po co szynkę? Bo szynkę położy sobie na buzi.

9 Mateusz nie pije alkoholu....... w ogóle.

Dobranoc elllo benc.

#bonzo #patostreamy
  • 10