Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka refleksja. Sama mocno kibicuję związkowi Madzi i Olka i nie znoszę #!$%@? jak plagi komarów conajmniej, ale jak patrzę, co się odwala na Instagramie, to mi ręce i cycki opadają.
Kurde jakieś śledzenie mikroskopijnych kroków i sytuacji - - >a bo temu dała serduszko, a temu nie, a bo polubiła to zdjęcie, a tego nie, a bo tego oznaczyła, a tego nie, a bo pogania Olka, a Łukaszowi by tak nie powiedziała, a bo kurde piernęła za cicho..
Są ze znajomymi - źle, bo nie sami. Poszli na randkę - źle bo nie na taką. Teraz wrócili, tańczą, bawią się dobrze - pewnie też źle, bo coś tam.
Serio dorośli ludzie, a takie drobiazgi rozkminiają zamiast dać im spokojnie żyć i cieszyć się, że jej znajomi go polubili, że widać, że we dwójkę się fajnie dogadują. No ale tak nie ma buziaczków i relacji ze wspólnej nocy na Insta to znaczy że wszystko fejk i żadnego związku nie ma. Detektywi od siedmiu boleści. Współczuję Madzi i Olkowi, że są zmuszeni tworzyć coś w sytuacji, gdy pół Polski śledzi każdy ich najdrobniejszy ruch.
#bigbrother
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zabajka: dokładnie! Nie wiem czego niektórzy się spodziewali? Że na instastory będziemy oglądać ich przytulających się i całujących? Wiadomo było, że nie bo Madzię już w programie takie rzeczy stresowały a tutaj pokazują to co chcą
  • Odpowiedz
@Zabajka: To niech przestaną wrzucać te swoje gówno relacje to pół Polski nie bedzie sledzila i komentowała ich gówno związku. Ale wiesz, to o to chodzi jak się idzie na celebrytów, żeby wszyscy o nich mówili, kibicowali, hejtowali, nie ważne. Ważne żeby mówili. Dlatego też odemnie maja obaj już unfollow bo g... mnie interesuje związek medialny pustaka z ukraińskim budowlańcem.
  • Odpowiedz
@biedaumyslowa: I to serio według Ciebie ma AŻ TAKIE znaczenie, żeby miało przesądzać o prawdziwości lub trwałości ich relacji? A nie można przyjąć tego, co oni sami o tym mówią? Że po prostu chcą spróbować i zobaczyć, jak będzie na zewnątrz?
  • Odpowiedz
@Bb_2019: No już kilkanaście komentarzy czytałam że się nie przytulają. A wstawili by zdjęcie, że lecą w ślimaka, to by się dowiedzieli, że udają i że głowę odwrócili nie w tą stronę i to na pewno coś znaczy.
Muszą oboje mieć twardą dupę żeby nie oszaleć.
  • Odpowiedz
@Zabajka: po co się tak wkręcasz? Przecież wiadomo, że pokazują może 1% swojego życia, i to co chcą pokazać. Czy robiliby relacje z randki gdyby nie byli w bb? Nie sądzę. Robią to bo wiedzą, że ludzie to komentują, sami ich celowo prowokują ich do tego. To zwieksza ich atrakcyjnosc w branży reklamowej, gdzie nie liczy sie tylko ilość obserwatorów, ale ich jakość, wiek, płeć, zasiegi, ich aktywność czyli lajki,
  • Odpowiedz
@Zabajka: wierzysz w to, że je wszystkie czytają? Albo w to że sie specjalnie przejmują? Czasem wejdą z kilkoma komentarzami popolemizują, żeby dolać oliwy do ognia, fanom podziękują za wsparcie, żeby stworzyć pozory więzi i prowokować ich do dalszych komentarzy. W ogole cały ten "konflikt" Łukasz i Olo najbardziej opłaca sie na razie Madzi i w jej interesie jest go rownoważyć, bo to prowokuje obserwatorów. Czyli spotkanie z Lukaszem i
  • Odpowiedz
@Zabajka: to było mistrzostwo świata z marketingowego punktu widzenia, wywołało taką burzę na ich profilach, że szok. Ilość wyswietlen, komentarzy, lajków. To było GENIALNE. Ten kto na to wpadł powinien dostać od pozostałych skrzynkę dobrego alkoholu.
  • Odpowiedz
To co się dzieje na grupie na fejsie, to jakaś abstrakcja XD, podniecają się dosłownie WSZYSTKIM, i rozkminiają na milion sposobów. Ale w sumie tu jest podobnie.
  • Odpowiedz