Wpis z mikrobloga

@DamianQ00Q: Trochę niski budżet, o pewny i zadbany egzemplarz będzie w tej cenie ciężko. Nie mam też doświadczenia z dieslami, ale ogólnie A5 to świetny samochód, bardzo przyjemnie się prowadzi i rewelacyjnie wygląda. Jeden z fajniejszych, jakie miałem.
  • Odpowiedz
Jezdze tym co jest na podworku poki co, sportage,b7, tak to moje 1 auto tylko nie mam 18 lat a troche wiecej i odkladalem hajs na cos lepszego, to cos zlego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DamianQ00Q: LOL, stać Cię na utrzymanie? Za 43k dostaniesz może 2012 rocznik z 200k przebiegu.
Potwierdzam, Multipla to wbrew pozorom świetne auto. Zastanów się nad decyzja. Policz sobie jeszcze OC oraz wkład po zakupie
  • Odpowiedz
@Atreyu: Czy ja pytam o utrzymanie samochody czy o to czy ktos go mial i jest sie w stanie wypowiedziec?
Nie rozumiem tego ze spytalem o konkretny model a wy nie potraficie odpowiedziec na konkretne pytanie tylko swoje 5 groszy wtracic.
  • Odpowiedz
@DamianQ00Q: Nie dziwię Ci się, moim zdaniem to jedna z najładniejszych brył w autach ostatnich 20 lat. Dobrze się przyłóż do sprawdzenia auta przed zakupem, bo to w przypadku A5 obszar cenowy handlarzy i kombinatorów. Będzie git :) Chcesz sportbacka czy coupe?
  • Odpowiedz