Wpis z mikrobloga

Dzisiaj niedziela niehandlowa. Jeden z nielicznych dobrych pomysłów tego rządu. Szanujesz, plusujesz. Dzięki niedzieli niehandlowej:
- pracownicy mają wolne
- konsumenci zamiast iść do sklepu spędzają czas na świeżym powietrzu z rodziną lub z przyjaciółmi
- zacieśniają się więzi międzyludzkie, bo ludzie zamiast być skupionym na kupnie jakiś gówien rozmawiają ze sobą
- wprowadzana jest atmosfera relaksu

Co jak co ale ta zmiana temu rządowi naprawdę wyszła

#zakazhandlu #oswiadczenie #truestory
Nirin - Dzisiaj niedziela niehandlowa. Jeden z nielicznych dobrych pomysłów tego rząd...

źródło: comment_vtY9FAZH62H1I5Vqqmy0NUALFCr3yri1.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@steemm: bo jedno i drugie jest prawdą. Skoro sam nie wierzysz to co Cię to boli. Od razu mówię, że poglądy mam bardzo lewicowe, więc sama nie wtrącam się w życie innych. Nikt nie zmieni postępowania przez te prawicowe p--------o jak batożenie czy dręczenie innych, trzeba być po prostu dobrym przykładem dla innych.
  • Odpowiedz
noo faktycznie super sprawa, wlasciciele malych sklepikow zamkneli swoje biznesy, studenci potracili mozliwosci dorobkowe, ludzie zarabiaja mniej bo w niedziele platne bylo wiecej, do tego brak rownosci bo ci co maja wolne bo im sie nalezy ida do knapy gdzie obsluguja ci gorsi ktorym sie nie nalezy i ktorzy rodzin nie maja.. faktycznie zmiana na lepsze.. tylko czemu jednej grupy zawodowej a nie dla calego spoleczenstwa?
  • Odpowiedz
no dokladnie tak :D nami sie jakos nie przejmuja nie :D?


@adzikowe: akurat sam z pełną premedytacją wybrałem sobie taką pracę. Zamieiłem pn-pt 8-16 na 12-godzinne dyżury. Teraz pracuje 2 tygodnie w miesiącu i mam więcej wolnego. Na spokojnie mogę wiele rzeczy na mieście pozałatwiać.
  • Odpowiedz