Wpis z mikrobloga

Miałem jakiś czas temu problem z połączeniem się z serwerami rockstara i ogólnym funkcjonowaniu ich usług. Napisałem do supportu, po około tygodniu dowiedziałem się że...:

Adres IP został umieszczony na naszej czarnej liście ponieważ był zaangażowany w szkodliwą aktywność, na przykład do ataku typu „DDoS”. Niestety, nie możemy pozwolić na połączenie się z naszymi usługami z tego adresu IP.


Chciało się mieć światłowód szybki to sie ma k---a XDDD
Powiedz mi ktoś tak ten, zadzwoniłem o zmiane IP, zmienią. Co jeśli kolejny też będzie zbanowany? XD Mam zmieniać do skutku? xD
#gtav #siecikomputerowe #sieci #ip #heheszki #zalesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mariuszMAXpalonko: To pewnie cała maska podsieci jest wycięta i raczej nic nie da zmiana IP, no ale próbować możesz. Jak to lokalna firemka to można z nimi pogadać bo może mają IP z innych podsieci...
  • Odpowiedz
@mariuszMAXpalonko @dave8: Ja naprawdę jestem ciekaw, kiedy się takie firmy jak Rockstar zorientują, że 99.9% konsumenckiego internetu używa zmiennego IP albo w ogóle łączy się przez NAT operatora, a do tego z praktycznie każdego adresu spoza puli które dostały uniwersytety i duże firmy w latach dziewięćdziesiątych kiedyś było robione coś złego. Ja jeszcze rozumiem, że mnie ircnet nie wpuszcza, bo IP mojego operatora nie ma revDNSa na polską domenę,
  • Odpowiedz
@Eskeel: Chciałem im odpowiedzieć na tą wiadomośc ale sprawe zamknęli a nie wiem czy jest jakiś numer gdzie moge do nich tak o zadzwonić xD
@dave8: @kyaroru: Troche to takie mówcie do mnie a ja do Was ale mniej więcej rozumiem. Na starym internecie od Netii na łączu telefonicznym ja za każdym logowaniem routera do sieci miałem nowe IP tutaj już niestety mam stałe widocznie :/
  • Odpowiedz
@dave8: @Eskeel: @kyaroru: Był dzisiaj informatyk od dostawcy, połączył się z siecią i jak to mówił, zmienił adres na publiczny. Problem mają znany. Poklikał troche w komputr i działa. XD
Niby nic a jakoś się cieszę że nie muszę sąsiadowi p----------ć wifi w celu pogrania w GTA XDDD
  • Odpowiedz