Wpis z mikrobloga

Władysławowo to jedno z najbardziej obleganych miejscowości nadmorskich - są w miarę blisko jakieś dzikie plaże? Ale tak naprawdę dzikie, gdzie trzeba iść kilka kilosów z buta, żeby spotykać ewentualnie pojedyncze osoby?
#plaze #morze #baltyk #pytanie
  • 11
@blekitny_orzel: no właśnie o to mi chodzi, planuje z różowym spakować plecaki i iść w #!$%@? na cały dzień.

@Ziombello: no tak, ale właśnie miałem wątpliwości czy w tych okolicach jest takie coś możliwe - jedno z najbardziej obleganych miast, do tego patrząc na mapy to bardzo wąsko zalesione, a do tego wszędzie blisko infrastruktura, dlatego wolałem się zapytać.
@quercy taki klimat to bardziej debki, bialogora. Okolice wladka juz gorzej. Tam gdzie pusto bedzie cos nie tak, typu kamienie np. Wiele tez zalezy od godziny i bliskosci miejsc imprezowych.okolice ul. Morskiej, sportowej i az do portu beda oblegane. Blizej chlapowa luźnej, tam jest bardziej klimat na pola namiotowe / przyczepy. Za to wladyslawowo od portu w kierunku helu (za ta duza biedronka) to moze byc cos czego sUkasz
@quercy: To śmiało uderzaj do Władysławowa. Beka generalnie jak wygląda to miasto ale można fajne pokoje wynająć u lokalsów i #!$%@? typ w spożywczaku gadał po kaszubsku do mnie. To było niezłe. "Dudki" mówił na grosze. Podobało mi się we Władysławowie. Te motory reklamujące koncert jakiegoś typa. Ale i książki mogłeś fajne tanio kupić w wielkich namiotach. Kupiłem tam za pół darmo "Umrzeć na wiosnę" książkę. A plaża wielka. Większość Polaków
@qandaornot: @blekitny_orzel: dokładnie to Jastrzębia Góra, więc bliżej właśnie Dębków, najwyżej jak się nie uda nic, to polecimy gdzieś między Rowy a Ustkę, tam ponoć dużo dzikich plaż, bo Park Krajobrazowy i duży pas lasów przed plażami.

Sprawdziłem i w tym okresie jest jakieś Grand Prix Władysławowa w siatkówce plażowej, więc chyba jakiś wielki event to to nie jest
@quercy: hej co ty będzie super :D Będziesz miał gdzie ją zabrać po południu. Rano na plażę gdzieś daleko od tłumów a po południu "na miasto" niezdrowe jedzenie i mecze Grand Prix ogólnie to co się rozumie pod "zabawa".