Wpis z mikrobloga

@Blaskun: pamiętasz jak Ci pisałam, że będę musiała przeszkolić nową szefową?

Popracowała tydzień i w ciąży jest :D Wiatropylna :D

Niech już idzie stąd bo mnie drażni :> o wszystko się pyta mimo iż wcześniej wyjasniłam i chcę mi książki przestawiać :( Zabiję ją :D jak tonie choćby jedną ! U mnie wszystko ma swoje miejsce ;)
trza Cię przeszkolić :D


@Jagienka87: Chcesz zostać moim szkoleniowcem? :D

Coś zamilkł, a niedawno było go wszędzie pełno. Chyba sobie poszedł. ;<


@Blaskun: Kości znalazłem w kuchni, to poobgryzałem sobie... ;D

albo nie chce ze mną gadać ;)


@Jagienka87: Że ja, z tobą? Niby dlaczego? Bardzo chcę!
@anonim1133

@Blaskun:

Dzisiaj zobaczyła jak kot robi do kuwety i sobie do niej siadła :D

Pózniej wzięła ciastko i wymazala mi całą sofę :>

Następnie znalazła moją kredkę do oczu(wygrzebała z torby) i wymalowała mi ścianę :D a wszystko to jak pranie wieszałam :D
@Jagienka87: Pięknisty kociak. Moje koty w sumie też sa delikatne, choć Wania zdecydowanie bardziej. Nigdy nie drapie! Zawsze pazurki schowane. A zdzisław czasem lekko potrafi je wyciągnąć, ale też nie jest to drastyczny atak, tylko jak chce rękę przytrzymać na przykład ;P

Jak trzeba to trzeba, inaczej takiego małego dziecka niczego nie nauczysz ;)

Kupiłem, Nexus 7. Ma dojść najpóźniej w środę rano ;)
@anonim1133: przysięgam Ci,że już nie wiem co mam z sobą robić w tej pracy :/ Umrę. Teraz jest taki czas gdy nie ma studentów i jest masakra... Umrę jak nic. Od piłkarzyków to mnie już ręcę bolą ;)
@Blaskun: ach ta "Moda na sukces" :D

Ruscy się pytają czy z nimi zagram w piłkarzyki, ja na to,że nie mam ochoty na to ruska lala po rusku do kolegów ona nie umie :> Więc się podniosłam(bo na sofie leżę)zagralam 2 vs1 (ja sama) skopałam dupy i wróciłam na sofę... Za HISTORIÉ :D