Wpis z mikrobloga

Drodzy Państwo. Kończymy głosowanie dotyczące pierwszej rundy w #mistrzostwawdzbaniebb. Wyniki są ustalone już od samego rana praktycznie więc nie ma sensu już tej rundy ciągnąć. Wygląda to następująco:
hogataa26 - 41 głosów (awans do finału)
Justyna_Białystok - 40 głosów ( awans do finału)
formac88 - 23 głosy (awans do finalu)
jacieniemog28 - 9 głosów (odpada)
dolomit-statyczny - 7 głosów (odpada)
jdmjdm - 7 głosów (odpada).

Jak widać szóstka wybrańców podzieliła się na dwie grupy, można powiedzieć że doszło do deklasacji przeciwników. dziwi mnie też tak mała liczba głosów oddana na formaca ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przechodzimy odrazu do GŁOSOWANIA FINAŁOWEGO które potrwa do 22.00 dnia jutrzejszego. Co jakiś czas będę przypominał o głosowaniu tak żeby każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę do tego jakże wiekopomnego wydarzenia. Przypomnijcie sobie każde dzbaniarskie i pozbawione IQ akcje osób które awansowały do finału. Spełnijcie marzenie któregoś z uczestników, im też należy się coś od życia - któreś z nich wygra coś po raz pierwszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

POWODZENIA DLA FINALISTÓW OBYŚCIE SPEŁNILI SWOJE MARZENIA

#bigbrother #mistrzostwawdzbaniebb

WIELKI FINAŁ DZBANNIK TAGU BB

  • hogataa26 35.8% (29)
  • Justyna_bialystok 34.6% (28)
  • formac88 29.6% (24)

Oddanych głosów: 81

  • 4
@majzter: Trudny wybór,każdy z nich zasługuje na ten jakże zaszczytny tytuł,ale zwycięzca może być tylko jeden.formac zdobył mój głos,miał tak mocną kampanie,że nie moge na niego nie zagłosować,mam nadzieję,że mój głos pozwoli mu spełnić marzenie.Przegranym chciałbym powiedzieć,że przegrać z takimi personami to żaden powód do wstydu,bo konkurencja była naprawdę mocna,mam nadzieje,że wyciągniecie wnioski i ta porażka was tylko wzmocni i już w następnej edycji wrócicie silniejsi.
@majzter: Już mówiłam, że wygrałam tytuł najwiekszej faszystki u ciepluchow z antifa łowcy HIVa. Także nie wiem co będzie bardziej prestiżowe. Tutaj liczę na ten tytuł dzbana od podludzi. Zaraz coś #!$%@? wklejajajac wam Olusia z Mopexem albo Kutim żeby zwiększyć swoje szanse.