Wpis z mikrobloga

@robekk1978: Ładowarki stały się długowieczne po wprowadzeniu w nich ujednoliconego wyjścia USB bo przedtem każdy nowy telefon miał nowatorskie, niekompatybilne gniazdo ładowania ().
@robekk1978: właśnie sobie uświadomiłem, że w piwnicy mam już cały, z czubem wyładowany karton, pełen zasilaczy, co jeszcze są dobre i mogą się przydać. W zasadzie powinienem dostawić tam drugi karton.
@robekk1978: Niby super, tylko szkoda że większość starych zasilaczy to szrot na transformatorku z odrzutu, diodzie i kondensatorze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba uważać co się podłącza do swoich projektów.
Ładowarki stały się długowieczne po wprowadzeniu w nich ujednoliconego wyjścia USB


@AdireQ: twoja dupa tez jest ujednolicona dla statystycznego kutanga, a wcale to nie znaczy ze masz z tego korzystac.
Zwlaszcza jak w ladowarkach od dawna rosna rozne QuickCharge, FastCharge, itp kombinacje z usb calkowicie niezgodne, a jednak bardzo popularne w dzisiejszych czasach.
od dawna rosna rozne QuickCharge, FastCharge, itp kombinacje z usb calkowicie niezgodne


@hrumque: Co racja to racja. Z tych wynalazków jeszcze nie korzystałem a są one coraz bardziej popularne.