Wpis z mikrobloga

@barwus: Ruda Śląska, ale ja zazwyczaj sam jeździłem lub okazyjnie z kimś, lub kolegą z innej grupy, bo ASG dla mnie to zabawa i nie interesowały mnie jakieś treningi taktyk czy tam coś bardziej na poważnie w tym kierunku
@barwus: przed przerwą trochę rzeczy sprzedałem. Muszę nadrobić kilka rzeczy ze szpeju. A do 29 się nie obkupie ze wszystkim, bardziej bym stawiał na lipiec :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Topev: hm... Combat shirt rozumiem, w Wojkowicach dają strój moro taki jakby dla pilotów, jednoczęściowy. Kulki na miejscu są bez limitu, ale możesz mieć swoje, to akurat mały problem bo i dostępne i tanie. Ładowarka lipo tu faktycznie jeśli nie masz od kogo pożyczyć to wypadałoby kupić, może też bateria do wymiany :/. Ale czemu kamizelka jest najważniejsza? Ja się w ogóle zastanawiam czy kupować, tym bardziej na takie upały
@barwus: ładowarkę dzisiaj kupiłem akurat, także we wtorek pewnie będzie. Natomiast combat shirty lubię :D
Kamizelka znowu jest mega ważna, bo nie miałbym gdzie magów nosić, nie używam hicapow. Nie lubię tego dźwięku nakręcania i klepania kulek w środku.