Wpis z mikrobloga

Centrum Warszawy dzisiaj, jakaś babcia siedzi z wnuczką na pezystanku i trzyma sobie różaniec, myślał by kto ze nikomu nie przeszkadza. Dwie dziewczyny w kolorowych włosach i wielu kolczykach na ciele zaczeły ją wyzywać od katoli i pisowców, i od starych k*rew, poprosiłem by zostawiły ją w spokoju, to zaczęły pluć i bluzgać w moją stronę, nikogo z mlodych w koło to nie ruszyło, zaczeły się glupie śmiechy i docinki. Ten polityczny hejt lewicy trafia w zwykłych ludzi którzy nie są niczemu winni. Aż mnie trzęsie do teraz, a miałem rzucać palenie.
#oswiadczenie #lgbt #4konserwy #neuropa #patologiazmiasta
  • 13
  • Odpowiedz
@Piastan: @Miorz: przesmiewczy wpis, 2 godziny temu koles dodal taki sam tylko ze lgbt bylo dobrem a prawica zlem, wpis leci w gorace bez zadnych dowodow, a z jego innych komentarzy widac ze obwinia prawice o cale zlo tego swiata. Wykopki to pelikany, wystarczy tylko ze zgadza sie cos z ich pogladami, nie wazne czy jest prawda.
  • Odpowiedz
I cyk na czarno xD
Mr.Bimbek? More like Mr. #!$%@? głodem końska #!$%@? która może złożyć francuski pocałunek na mojej czekoladowej rozgwieździe,
Also known as, bezbek #!$%@? xD
  • Odpowiedz