Wpis z mikrobloga

#booking #polecenia #pytanie

Pytanie do ekspertów. Korzystałem już raz z ref linka kumpla i zwróciło mi 50zł, teraz chcę zrobić nową rezerwację i znalazłem w sieci link na 25 funtów przy rezerwacji 50 funtów, co po wejściu na polski booking przelicza na 241zł, więc idealnie, bo rezerwację bym robił za 280zł. Na podsumowaniu mam z lewej napisanie "You're also getting £25 back as a reward from Chelsea!", więc niby spoko, ale w regulaminie poleceń jest dość jasno napisane, że tylko raz można być poleconym.

Czy to jest niedoróbka ich informatyków, że nie sprawdza przed rezerwacją czy kwalifikujemy się do zwrotu i dopiero potem to będzie weryfikowane? Czy może znalazłem jakiś nietypowy reflink, podchodzący pod coś innego? Normalnie bym rezerwował i zobaczył po prostu czy kasa dojdzie czy nie, ale gdyby nie ten link to wziąłbym trochę tańszy pokój, poniżej minimalnej wartości tego refa.

Link wzięty stąd: https://howmanyholidays.com/20...
  • 4
@Jeffero: nie sprawdzają przed rezerwacją, dopiero potem to weryfikują - jeżeli ktoś się nie kwalifikuje, to polecający ma info: "Twoja nagroda nie może być wypłacona, ponieważ Twój znajomy już otrzymał nagrodę za inną rezerwację"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki wielkie za info.

No tak, zapomniałem o tym limicie 10 osób.

@Jeffero: jeśli chcesz to pod adresem e-mail kodyairbnb@fajne.to masz instant zniżkę 158 pln/300 pln na airbnb (bez żadnych limitów osób ())