Wpis z mikrobloga

Założyłem się z różową o 100 euro (słownie sto euro), że do ślubu, tj. w ciągu 7-9 lat zachowamy czystość.

(Oboje należeliśmy do oazy + pielgrzymki+prestiżowe kierunki studiów)

Plusujących zawołam za 7-9 lat, i napiszę czy się udało (lub wcześniej jeśli nie)

różowa mówi, że się nie uda, a ja, że tak.
*każdego roku, coroczny raport z sytuacji wątpliwych/niebezpiecznych

#zwiazki #wyzwanie #muchachallenge #seks #rozowepaski #nosexchallenge
źródło: comment_s6g2QAJcbzbXaAYVRYdDoihry8seAf6X.jpg

Waszym zdaniem

  • Uda wam się 6.4% (245)
  • Po części się wam uda 13.1% (503)
  • Nie uda się 80.5% (3095)

Oddanych głosów: 3843

  • 161
@jmuhha to jest najgorsze co mi wyrządziła religia katolicka. Serio mówię. Uprawiałem co prawda seks przed ślubem, ale tylko z moja przyszła żona na krótki czas przed ślubem. I teraz, jak juz trochę szerzej otworzyły mi się oczy to tego żałuję. Kocham moją żonę, ale żałuję zmarnowanych lat w młodości, w których mogłem spróbować tego z innymi dziewczynami a z powodów religijnych tego nie zrobiłem. Religia suma sumarum ma raczej więcej minusów
@yorrick: no a to nie jest tak, że właśnie dzięki religii mogłeś oddać się tylko żonie i ona ci za to teraz dziękuję, i wasz związek jest bardziej scementowany?
@MirabelleCooper: czy ja napisałem, coś obraźliwego w stronę kobiet?

To zakład w którym powiedziałem że ja wytrzymam a różowa nie, ale to nie znaczy, że seks jest czymś złym lub, że kobiety są jakieś gorsze. Jeśli tak to przepraszam i pozdrawiam
@jasiekb: bardzo młodo zaczęliśmy ze sobą chodzić. Jesteśmy jeszcze młodzi, chcemy realizować się w naszych przyszłych zawodach, a nie wiemy czy na ślub będzie jeszcze czas i miejsce, dlatego chcemy być pewni dla siebie.
@jmuhha: Fake czy nie fake, bait czy nie bait. Moja różowa chciała stracić dziewictwo po ślubie. Trudno było się z tym pogodzić, ale uszanowałem. Zanim wzięliśmy ślub minęło ponad 8 lat od poznania. W tym czasie był tylko petting i jakoś wytrwaliśmy. Po ślubie już regularny seks i jesteśmy zadowoleni. Da się, ale czy całkowita wstrzemięźliwość to nie wiem. Czy to jest dobre czy nie? Trudno powiedzieć, ja miałem zawsze liberalny
@jmuhha jest tak scementowane, że jesteśmy bardzo niedopasowani seksualnie (ogromna różnica w libido) i mamy z tym duży problem co przekłada się na inne sfery życia.

Po tym co piszesz i jak piszesz widać, że jesteś jeszcze młoda i masz bardzo idealistyczne podejście ukształtowane przez religię. Byłem tam gdzie ty. Im szybciej zaczniesz się rozglądać, że życie nie jest takie jak opisuje je ksiądz i rodzice tym lepiej dla Ciebie. Serio.
@jmuhha: mhm, a potem sie dowiecie, że nie pasujecie do siebie seksualnie, bo np. okaże się, że dla Ciebie wystarczająco będzie raz na 3 dni, a dla niej raz na 3 miesiące, ale już będzie za późno, bo będzie po ślubie ¯\_(ツ)_/¯
@Sakura555: @Antonin: myślę że dogadamy się slownie.

Wielu przed nami przecież też czekało, i chyba każdy czuje ile tego ,potrzebuje,, więc i w tej kwestii w jakiś sposób idzie się dopasować. Tak mysle