Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie wiem czy jest sens grac dalej na PS4... Pod koniec VI aktu dostaje taki w------l ze glowa mala. Z atakiem nie jest zle Bo szybko sie skladaja. Ale jak jest chmara to jak nie wykonam frost blinka padam na hita. Wiec poczytalem zeby wejsc na poe.trade I cos kupic to sobie mysle ok. Wchodze a Tam 50 ofert armorow gdzie na pc jest 10k xD a ceny z kosmosu jakies gowna za 40c albo 5e. Trade w grze to jest jakas masakra jeszcze lepsza ze az oczy bola. Macie jakies pomysly jak podbic res samodzielnie czy darowac sobie granie na konsoli?
#pathofexile #poe #ps4
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Robocovo: Jakie masz flaszki? Znam tylko grę na PC ale wydaje mi się, że w VI akcie miałem już samodzielnie zrobione +3000 armor z +-25% res; +3000 evasion z +-25%res i w zależności od potrzeby szybkość z 20+res lub 35%res + coś tam. Wszystkie na 20% jakości więc gdy wpadałem na wieksza grupę wrogów miałem odruch odpalenia trzech flaszek jednocześnie i wtedy mam 6 sekund spokoju i mogę się skupić
  • Odpowiedz
@Robocovo: Konsole raczej słabe do tego typu gier jeśli chodzi o grywalność :< Możesz próbować craftować, ale raczej ciężko będzie Ci podbić resy w ten sposób po taniości.
  • Odpowiedz
@Robocovo: na flaszkach do hp cieżko jest uzyskać dobre res. W tym zestawie który wymieniłem na przez 6 sekund +3000 armor; +3000 evasion i +70% resistanc. Dzięki temu prawie nie musze się leczyć. Natomiast na flaszkach leczacych, nawet jesli masz na nich +res, to działa to tylko na czas leczenia, czyli używasz flaszki i po sekundzie masz już full hp, Bonus do res przestaje działać a ty w kolejnej sekundzie
  • Odpowiedz
@Robocovo: olej inne staty, nawet linki w itemach, poza może chestem bo tam tylko trzymasz głównego skilla, nie skupiaj się też zbytnio na tym, żeby mieć np same itemy z armorem bo to nie robi prawie żadnej różnicy przy levelowaniu, po prostu teraz to zakładaj te itemy gdzie masz +life +resy, na dmg nie stracisz jak np zmienisz rękawiczki z +3-+7 fire dmg :P to nie daje aż tak dużo,
  • Odpowiedz
@Robocovo: tzn póki masz max 4 połączone dziury to może być gdziekolwiek, chodzi o to, że max możesz mieć tam ich 6, (nawet już te 5, sa tanie) więc później nie zmieniasz go tak często jak reszty, trzymasz tam glownego skilla bo jemu jak najwiecej support gemów najbardziej opłaca się podpiąć
  • Odpowiedz