Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: bo dzięki nowej konsoli (której nie muszę kupować) + cashbakom z goddie bede taki bogaty że przez całe wakacjony nie będę musiał iść do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: Pograłby sobie w pracy na telewizorku 50 cali na monitorach Presonusa i oczywiście jakbyście wysłali w paczce powieszonym logiem Goodie. Każdy klient, który przychodzi do nas na obejrzenie materiału by zadawali pytania: a czemu macie logo Goodie nad TV? A my byśmy odpowiadali, że to tak jak w Cinema City, nad każdą salą jest sponsor dobrej zabawy hohoho ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zm1j4 - @Goodie_pl: Pograłby sobie w pracy na telewizorku 50 cali na monitorach Preso...

źródło: comment_va3S40j4kxWocvqfLocR0qEWUzyZGTP2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: przekonuje was że to ja właśnie Ja spędzę na tej konsoli cały lato a potem jeszcze kolejne popijając min 2l coli zagryzajac czokoszokami
  • Odpowiedz
Będę szczery. Nie mam co robić w domu wiec wychodzę z kolegami i zawsze muszę się upić/upalić. Mając taka konsole walczyłbym ze swoim nałogiem i siedział i grał w gierki. Możecie mi pomóc w walce z uzależnieniem ()
  • Odpowiedz
@Goodie_pl zaczalbym grać, z nauką nie idzie to sproboje z esportem. Wyjdę z przegrywu, na evencie esportowym poznam dziewczynę, splodze syna, który uratuje świat przed inwazja z kosmosu. Ludzie będą mu wdzięczni, a Trump zmieni konstytucję i prezydentem będzie mógł zostać każdy Polak. Wtedy wystartuje w wyborach, wygram i zniose wizy dla Polaków do USA ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: konsolę powinienem dostać ja, bo nie będę grał przez całe wakacje. Po otrzymaniu oddam ją do Domu Dziecka lub podobnej placówki (co udokumentuję) :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Goodie_pl różowa tak jak i ja lubimy siedzieć w piwnicy a dzięki tej konsoli spędzimy wspólnie grając przez całe wakacje. Dodatkowa motywacją by nie wychodzić z domu.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: bo od trzech tygodni siedzę niemal bez przerwy nad pisaniem licencjatu i co chwila gryzę się z myślą, żeby w coś nie zagrać. A do poniedziałku, do ogłoszenia wyników, skończę pisać i konsola mogłaby mi się niezmiernie przydać (òóˇ)
  • Odpowiedz