Wpis z mikrobloga

Hej! #chwalesie #motomirki! Moim nowym zakupem!

Jak nie którzy może wiedzą to jakiś czas temu kupiłem skuterka którym zrobiłem troszkę kilometrów i tak mnie to zabrało że zostałem chyba Motonarkomanem! Więc postanowiłem kupić coś "bardziej dojrzalszego" a że mieszkam w okolicach Wrocławia to skupiłem się na czymś wielosezonowym co by jesienią założyć kostke i wio w pole i tak szukałem sobie XR125, KLX125, DR125 czy XT125 po oglądaniu z 6 motorów dochodzę do wniosku że kupić ładne 125 jest strasznie trudno, nie to że moim zdaniem ceny są zawyżone ze względu możliwości jazdy na B to jeszcze ludzie kupują aby je katować a nie normalnie jeździć.... Ale się udało! :)

Przedstawiam wam XT125X czyli w specyfikacji SuperMoto :) Mam go od kilku dni i jestem mega zadowolony! Dziś planuje namówić znajomego z jego XR125 na wycieczkę Wrocław - Zagórze Śląskie przez Sobótke :) Why not?!

Z modów jakie planuje to tylko i wyłącznie uchwyt na telefon, ładowarka oraz lepszy wydech. Miałem kupić BigBore Kit ale szkoda rozkręcać motoru, jest w stanie nienaruszonym z nalotem 4 500km!

A za rok albo biorę nówkę Aprillia SX125 Supermoto (Która była opcją awaryjną) albo zdaje prawko i szukam Duke 390 :)

Dużo was tutaj Moto Mirki?

#motocykle #supermoto #125cc #yamaha #xt125 #motocykle125
Jordas - Hej! #chwalesie #motomirki! Moim nowym zakupem!

Jak nie którzy może wiedz...

źródło: comment_PApMyv4cQTNj3I2n60TPweuxbK8mY0SH.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz