Wpis z mikrobloga

Charania podał, że obok LeBrona Jamesa w filmie Space Jam 2 (premiera 21 lipca 2021 roku) zagrają Anthony Davis (co za zaskoczenie!), Damian Lillard oraz Klay Thompson (z zerwanym więzadłem xD). Obsadę uzupełnią Diana Taurasi, Nneka Ogwumike oraz Chiney Ogwumike - gwiazdy WNBA ¯\_(ツ)_/¯

Gdzie jest Wade, przecież pasowałby do tego filmu doskonale! Gdzie jest Boban xDDD?

Coś czuję, że to będzie wielki niewypał, niestety. Jedyna nadzieja w Ryanie Cooglerze, który produkuje film (świetny Creed i niezła Czarna Pantera). Zdjęcia ruszają w te wakacje.

#nba #film #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_U3IDL7aXxafc9sHP94DYohkdckTCT9AK.jpg
  • 13
@parooow:

największym problemem Space Jamu 2 to grupa docelowa, bo do dzieci nie jest skierowany, gdyż te nie oglądają teraz Looney Tunes, dorośli którzy wychowali się na tej bajce są trochę za starzy. Serio nie wiem kto miałby to oglądać.


W ogóle powstają nowe bajki z królikiem bugsem i spółką? Tak sobie właśnie uświadomiłem że dawno o niczym nie słyszałem i jestem ciekaw czy przeciętny dzieciak 8-10 letni w ogóle ma
@TetraHydroCanabinol: obstawiałem, że kluczem do wyboru koszykarzy będzie posiadanie kontraktu z marką nike. Dobra niespodzianka, ale miałbym innych kandydatów. WNBA bym pominął zupełnie :D

@parooow: pójdę do kina :D ale jestem bardzo dziecinny mimo 27 lat na karku :D Film przyciągnie rodziców z dzieciakami (synek zobacz jakimi bajkami jarał się ojciec w dzieciństwie) no i fanów koszykówki. Obstawiałem, że ten film będzie jedną wielką reklamą nike'ów.