Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki już 6 test ciążowy (nadal nic) i 3 miesiące bez okresu a nadal czekamy (gineko mówił żeby czekać ale nic nie widzi)() (teraz wstrzemięźliwość już, żeby nie zmieniać pH w srodku)

Co ciekawe lekarz mówi też ze u mniemoże to być dziedziczne, bo u mnie jak ojciec pojechał do wojska od maja do października plemniki taty poczęły dopiero we wrześniu ( 4 miesiące od stosunku) więc prawdopodobnie moje też czekają (ojciec nie miał przepustki, po prostu czekały w drogach rodnych - lekarz niby potwierdził to że mogą mieć formy przetrwalnikowe)

Ginekolog super gość, przyjaciel rodziny jak ktoś będzie chciał dam namiary, opiekował się mamą a teraz różowa okolice lodzkiego

Myślicie że dadzą jeszcze radę?

#seks #zwiazki #pytanie
źródło: comment_1MNreSEaEOP0bPAVkGeGQaehAuSlHe2p.jpg

Waszym zdaniem

  • Powinny dać rade 34.8% (520)
  • Szanse średnie 9.6% (143)
  • Szanse bliskie 0 55.7% (833)

Oddanych głosów: 1496

  • 104
@rafal-heros: mozesz nie wierzyć, ale w tym nie ma żadnej magii, po prostu medycyna, o której w Polsce się mówi trochę mniej, na zachodzie to standard. Znajdźcie dobrego, wykształconego terapeutę manualnego, on naprawdę może cuda w kwestii bezpłodności, osobiście wiem o wielu takich przypadkach, gdzie bezpłodność dało się wyleczyć terapią manualną. Drugorzędowo żywienie, też ma znaczenie, szczególnie u kobiet. Jeśli chcesz nazwiska, które znam i polecam, priv.
@arkagham: Też prawda, Stres robi swoje a jak bardzo się denerwujesz bo chcesz żeby wszystko się udało to nic z tego nie wychodzi. My przestaliśmy, pojechaliśmy na wakacje i okazało się że zaskoczyło. Wracam we wrześniu do domu a tu wiadomość że ciąża. Plany, wizyty starania i poronienie. Nie wiadomo czy nie przez to że dziewczyna miała ukrytego raka. Zobaczymy teraz po wycięciu #!$%@?.
@arkagham: Jeszcze media zalewają nas informacjami ze coraz starsze kobiety zachodzą w ciąże nie wspominając że jest to efekt invitro. Ludzie myślą że mogą decyzje o dziecku odkładać w nieskończoność bo skoro aktorka urodziła w wieku 43 lat to i my możemy.
@rafal-heros: a z kolei stres odbija się na funkcjonowaniu organizmu, zresztą same zaburzenia strukturalne mogą być bodźcem stresowym. A i in vitro nie jest głupim pomysłem, tyle że jeśli są jakieś zaburzenia w organizmie matki, to i in vitro może skończyć się źle, stąd sugeruję wyrównać wpierw balans strukturalny (i oczywiście resztę diagnostyki, ale to zakładam macie).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: bardzo chętnie podzieliła bym sie swoim szczęściem do zachodzenia w ciąże. Od 6 miesiecy bralam tabletki antykoncepcyjne i teraz najprawdopodobnie zaliczyłam sie do tego 1% kobiet ktore zachodza w ciaze przy antykoncepcji hormonalnej
Kurde rebele formy przetrwalnikowe plemników XDD no jak myślę, że nic nowego w życiu mnie ni zaskoczy, to nagle jeb życie podaje mi na tacy jeszcze bardziej chory shit niż poprzednio. Mózg mi się chyba skwasił trochę
@illneverfallinlove: dobra doczytałem, sprawdź w ulotce jak pisze, czy ten lek należy popijać wodą?

Jeśli mówisz, że tabletka była tak mała, a ty jej nie popijałaś prawdopodobnie rozpuściła ci się już w przełyku - i tym samym nie działała prawidłowo....