Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tyle się tutaj mówi na temat zdrad w związkach, więc ja powiedziałem swojej, że jak chce, może się z kimś przespać, ale musi mi o tym powiedzieć, po prostu chciałem mieć to z głowy, przynajmniej nie będę zaskoczony, bo to, że wskoczy na bolca na boku to bardziej niż pewne. Ona, że niechętnie, że chyba mam ją za dziwkę itd. itp., ale w końcu przyszła do mnie i mówi, że w sumie to może to dla mnie zrobić (wtf). No nic, na piątek już sobie znalazła typa, ciekawe co to będzie, powiedziała, że dostanę zdjęcie z bolcowanka i opowie mi wszystko ze szczegółami, tak jakbym tam był.

#zwiazki #cuckold #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tyle się tutaj mówi na temat zdrad ...

źródło: comment_3iYCqAAIvp0SvgU0s0o8mNyZlpc9zUO7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Tyle się tutaj mówi na temat zdrad w związkach, więc ja powiedziałem swojej, że jak chce, może się z kimś przespać, ale musi mi o tym powiedzieć, po prostu chciałem mieć to z głowy, przynajmniej nie będę zaskoczony, bo to, że wskoczy na bolca na boku to bardziej niż pewne.


@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo wykopu.
O braku zdrad się nie mówi bo to nie budzi takich emocji, jak to, co niewłaściwe.
  • Odpowiedz