Wpis z mikrobloga

Łukaszek właśnie dziękuję swoim followersow za wsparcie w tych trudnych chwilach i rozpływa się nad tym że tyle ich ma.
Przykład typowego myślenia życzeniowego. Niby taki inteligentny, a nie wpadł na to że znaczna część obserwuje go na Insta po to, żeby mu pojechać...
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zabajka: I po co go obserwować tylko po to żeby go jechać? On wykop czyta, więc tu ma darmowy pojazd. I tak do tej cioty nic nie dotrze, więc tylko usunąć follow i problem rozwiązany. Po co na zaś się #!$%@?...
  • Odpowiedz
@No-Niezle: ja go obserwuję, bo jestem mega ciekawa, jak spróbuje wybrnąć z tego szamba, które zrobił. Na razie widzę, że z tym, co go po piątku spotkało, radzi sobie średnio. A że mnie #!$%@? to fakt niezaprzeczalny. Nie mam na co dzień obok siebie takich kreatur jak on. I dzięki Bogu :)
  • Odpowiedz
@Zabajka: pewnie zrobi to co potrafi najlepiej czyli jeszcze większe szambo. Madzia na swoim IG pisała že widzi się z nim pod koniec tygodnia więc #!$%@? ma trochę czasu żeby się nauczyć na pamięć swojej roli.
  • Odpowiedz
@Nana5: ja mam tylko nadzieję, że te parę dni na wolności razem z Olkiem plus może jakaś wypowiedź innych bliskich jej ludzi, sprawi że już nie będzie tak bezrefleksyjnie wierzyć w każde słowo tej gnidy. Widać, że Milex i reszta dobrze się z Olkiem dogadują, a to są dla niej ważne osoby. No i jeszcze może być tak, że Łukaszek przejdzie totalne załamanie i spotkanie się odsunie w czasie. Bo
  • Odpowiedz