Wpis z mikrobloga

Hej, hej, jakoś od maja zacząłem się trochę bawić w ankiety online, trochę dla zysku, trochę dla zabicia czasu w drodze do pracy i na uczelnię. Podzielę się moimi doświadczeniami.

SwagBucks - jedna z większych stronek, raczej bardziej na rynek US, ale i u nas da się dorwać jakieś ankietki. Zacząłem jakoś w połowie maja, wypłaciłem raz na PayPal 5 USD doszło bez problemu, teraz mam znowu 500pkt (5 usd na PP = 700pkt), także coś wpadło.


ClixSense - stronkę odkryłem niedawno, a szkoda, bo wygląda na jedną z najlepszych jakich używałem, od 11 czerwca uzbierałem 10,5$, zleciłem wypłatę na skrilla i czekam na wypłatę. 10$ przez 7 dni uważam za bardzo dobry wynik, jak za klikanie ankiet w tramwaju, mam nadzieję, że takie ratio się utrzyma. Do tego mają bardzo fajny dodatek do przeglądarki informujący nas o nowych ankietach/zadaniach.


ProLific - to bardziej badania akademickie niż ankiety, co najlepsze są całkiem ciekawe, a do tego oferują jedno z najlepszych ratio piniądz/godzina. Od 10 maja już 3 razy wypłaciłem po około 5 funtów. Wadą jest to, że badanie szybko są zajmowane, więc trzeba obserwować stronę.


Testowałem jeszcze parę innych stronek, ale raczej były nie opłacalne w żadnym stopniu, będę dopisywał jeśli znajdę coś nowego. Myślę, że w tym miesiącu spokojnie wpadnie dodatkowe ~250 PLN, za klikanie w telefon w tramwaju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam, i życzę miłego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankiety
#zarabianiewinternecie
#pracazdalna
#zarabianie
  • 9
  • Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że ClixSense ma bardzo fajny system zachęcający do codziennego logowania. Po wypełnieniu 2 ankiet jednego dnia otrzymamy dodatkowe 12-16% "utargu" dziennego jako bonus. Przykładowo, dzisiaj dostałem 3,25 $ za ankiety więc otrzymam dodatkowe 0,45 $ bonusu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
DunkLord - Zapomniałem dodać, że ClixSense ma bardzo fajny system zachęcający do codz...

źródło: comment_g4P8wrAxysl8HUFJCk4qg7JpGQBmyKRQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rafusss: profiler wypełniłeś? zależy od twoich danych, odrzuceniami nie ma się co przejmować, bo około 85% i tak cie odrzuci na podstawie profilu. Wszyscy tak mają, bo niektóre ankiety mają śmieszne wymagania. Celuj w to aby zrobić 2 ankiety dziennie dla bonusu i tyle. Ja sprawdzam tylko rano w tramwaju, i po południu w tramwaju, potem z raz w domu i tyle.
DunkLord - @Rafusss: profiler wypełniłeś? zależy od twoich danych, odrzuceniami nie m...

źródło: comment_GzfQb6fpM4uXAl7si9jKKeD2EQMfIyn6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rafusss: peanut labs, i te 3 po 54 centy są średniawe, ja w większości robię te za 60 centów, i te co wyskakują z różnymi wartościami, zainstaluj sobie dodatek clixsesnse do przeglądarki. Z zakładki offers robię czasem te z zakladki "wannads" tam też jest kilka po 40 centów~~ warto sprawdzać po drodze czy nie ma czegoś. U mnie na początku tez sucho było, ale jak zrobisz te 2 dziennie to w
  • Odpowiedz
@DunkLord: spróbowałem tych ankiet w wannads po 10 centów i żadna nie działa. profil oczywiście mam wypełniony. jak mam wypalniac 2 ankiety dziennie, skoro od 2 tygodni na zadna sie nie kwalifikuje?
  • Odpowiedz
@Rafusss: "jak mam wypalniac 2 ankiety dziennie, skoro od 2 tygodni na zadna sie nie kwalifikuje? "

(°° na to nie doradzę nic niestety, mały protip, możesz naginać odpowiedzi ale w sensowny sposób, jak pytają czy pracujesz w danym sektorze, to na logike odpowiadaj, zeby zmniejszyc szanse dyskwalifikacji, nic więcej nie podpowiem, bo nic więcej nie wiem sam. Powoli coś się
  • Odpowiedz