Wpis z mikrobloga

@xyzqwe: zdecydowanie bym brał tylko bym wrzucił oponki szersze 32c na przykład albo jeszcze ciut szersze żeby to juz był taki bardziej prawdziwy gravelek i spokojnie mozna śmigać po gorszych drogach. Spoko osprzęt węglowy widełek, w cenie o chyba 500 złotych droższej Kross oferuje gravela na Clarisie ze alu widelcem więc jak dla mnie wybór Tribanka jest po prostu pokazem rozumu i godności człowieka jeśli chodzi o stosunek cena do oferowanego
@xyzqwe: generalnie sam się na niego napalam, ale chyba dopiero na wiosne, bo mam remont w mieszkaniu i moge z hajsem sie nie wyrobić :/ Gravele jako takie sa w #!$%@? drogie cały czas i moim zdaniem w wielu przypadkach cena jest niewspółmiernie wysoka do mozliwości, Triban jako taki entry level zawsze był polecany jeszcze w tych wersjach szosowych, a ta nowa seria jest fajna bo jest troche bardziej uniwersalna niz
@kamilw: W krakowie decathlon będę brał, myślałem że jutro piątek ale na wakacje jadę i jeszcze usłyszałem że średnio jeździ się na szosówce.Jutro pojadę na 2h i albo ten albo coś innego normalnego z decathlon bo fajne te rowery mają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyzqwe: co do wygody jazdy szosówką - słyszałem, że szybko się człowiek przyzwyczaja. Niby w sobotę będzie do odbioru to będzie jeżdżone :D