Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa ma piękne, gęste włosy do pasa. Dziś mnie poinformowała, że zamierza je ściąć. Strasznie mi z tego powodu smutno... Jeszcze się zastanawia nad długością, ale na pewno nie będą dłuższe, niż do ramion. Do tego zamierza je przefarbować na jakiś szalony kolor.
Jak mogę spróbować odciągnąć ją od tego pomysłu? Wiem, że nie mogę jej rozkazywać, ale bardzo chciałbym, żeby je zostawiła ()

#wlosy #fryzura #fryzjer

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 35
OP: Jest już umówiona do fryzjera... Nawiasem, to do fryzjera trzeba się zapisywać kilka tygodni wcześniej?!


@AnonimoweMirkoWyznania: Ci lepsi fryzjerzy maja takie terminy niestety.

@nacpanazielonka: To nie ja mam problem, tylko wyczuwam, co się będzie działo. Ona prawdopodobnie będzie zachwycona, przynajmniej na początku. Ja nie będę potrafił okazać entuzjazmu, na jaki ona liczy i foch gotowy. Sugerowałem jej bardzo delikatnie, że może lepiej, żeby zostawiła je takie, jakie są, więc
Czyli jak już to zrobi to po prostu powiedzieć, że się nie podoba i zaprzestać mówienia, że ładnie wygląda? Ona wie, jak zawsze na nią pożądliwie patrzę, więc jak to zniknie to na pewno będzie widzieć.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak i bardzo dobrze że będzie widzieć, po co udawać.
@AnonimoweMirkoWyznania: no tak. Nic innego nie zrobisz. Jej powinno zależeć, żeby się Tobie podobać a nie byc alternatywką yolo wszyscy zwracajcie na mnie uwagę. Jak tego nie rozumie, to niech nie oczekuje cudów. Zamiast skakać wkoło niej spędź miło czas ze znajomymi, a ona niech robi selfie na insta, powodzenia.
Hehe, co wy wszyscy macie z tymi włosami to ja nie panimaju xd
A poza tym to...
Nie wierzę, że nie znasz sposobu aby ją skutecznie przekonać. Just think ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @blink @DulGukat: Nastał ten dzień... Stało się (,)
Ścięła je i mnie zamurowało. Liczyłem po cichu, że może nie będzie farbować, tylko zetnie. Potem nawet zacząłem się przekonywać do tych kolorowych włosów. Ona natomiast powaliła wszystkich i tego w życiu bym się nie spodziewał. Jest gorzej, niż w moich najgorszych koszmarach... Wygląda jak babcia alternatywki. Pofarbowała włosy na siwo-blond z jakimiś ciemniejszymi dodatkami. Nie wiem,
OP: @DulGukat: Jakbym słyszał swoją mamę ( )
W momencie, gdy już się godziłem z życiem w samotności to pojawiła się ona i świat nabrał kolorów.
Ja: 25 level, zakola, łysiejący, brzuszek, informatyk.
W moim powiatowym zadupiu przez te wszystkie lata nie znalazłem żadnej, która by się mną zainteresowała w jakimkolwiek stopniu.
O ile jesteśmy od siebie daleko, to jakoś mogę przeboleć te jej wszystkie pomysły,
OP: @blink: Zaczynam się obawiać, że macie rację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz znowu zmieniła swój wygląd i nie chodzi mi tutaj o włosy, ale o paznokcie. Nic mi nie powiedziała, że zamierza to zrobić, a wiedziała, że tego nie lubię...
Kompletnie tego nie rozumiem. Ona zaczyna się tak zachowywać, jakby coś się ostatnio w jej życiu zmieniło. Ewentualnie szuka atencji, której nigdy jej nie brakowało