Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja w #inpost

Zamówiłam na Allegro wiatrak z wysyłką kurierem do domu. Dzisiaj przyszedł mi SMS że paczka leży gdzieś w antykwariacie kilometr od domu xDˣᴰ
Na infolinii baba mówi że na ich stronie jest że paczka dostarczona pod wskazany adres i tylko reklamację można złożyć a telefon do kuriera jest usunięty z bazy (wtf???). I kurier może w ciągu tygodnia znowu spróbować dostarczyć. Wiec dzwonię na ten numer z którego przyszedł mi SMS i najpierw nikt nie odbierał a potem telefon wyłączony.

Co robić, co tu się #!$%@?? czekać na kuriera i z nim to wyjaśnić?

##!$%@? #zalesie #paczkomaty #inpost #inpostcwel ##!$%@?
s.....a - Taka sytuacja w #inpost 

Zamówiłam na Allegro wiatrak z wysyłką kurierem d...

źródło: comment_xyDDxUQBYYaMJC42s4pe7LLIQJRDbBj6.jpg

Pobierz
  • 11
@shatuszka: Może gabaryt za duży. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak w ogóle kupiłaś dwa wiatraki, bo z nimi jest taki problem, że nie zawsze są wszystkie części. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shatuszka: skąd wiesz że podrobił? Może mają umowę z antykwariatem. Do mnie kurier też miał paczkę i oddał do księgarni obok. I tam była niejedna paczka czyli coś w tym jest. A podpisać ja musiałem na miejscu.
@shatuszka: mi też się tak parę razy zdarzyło, nie pamiętam czy przy inposcie, ale wiem, że przy zamawianiu mogłem wybrać punkt, do którego kurier dostarczy paczkę, gdyby mnie nie zastał/nie zdążył przed końcem pracy
@shatuszka: jeśli nie zależy Ci jakoś super na czasie z tą paczką to zgłoś na policję. Na zwrot hajsu trochę poczekasz, ale kurier odpowie za to osobiście + będzie musiał zwrócić pieniądze. Może się w końcu nauczy jeden z drugim, się chłopaki zbyt wygodni zrobili. Rozumiem, że czasem ciężko się im wyrobić z dostarczeniem a nikt nie lubi siedzieć ponad normę w gównorobocie, ale chyba są jakieś procedury w takim przypadku
YolonezFSO - @shatuszka: jeśli nie zależy Ci jakoś super na czasie z tą paczką to zgł...