Wpis z mikrobloga

Studiuje weekendowo. Dzisiaj mieliśmy możliwość zaliczenia w zerowym terminie jednego z przedmiotów. Okazało się że tylko ja się stawiłem(uznałem że może coś ściągnę i będzie 1 przedmiot mniej a jak nie to nic nie tracę xd) więc wykładowca powiedział że skoro się stawiłem to pewnie się nauczyłem i żebym się podpisał tylko i mam 5. Potem miał być wykład a po nim spotkanie organizacyjne na przedmiot który zaczyna nam się w przyszłym roku dopiero więc uznałem że w sumie co mi szkodzi i zostanę. Wykładowca jak zobaczył tylko mnie ja sali to poprosił tylko o numer albumu i powiedział że nie muszę już przychodzić na egzamin bo mam zaliczony i jestem już wolny.

Moje jest wygranko dzisiaj xd
#wygryw #studbaza
  • 103
  • Odpowiedz
Ale z czym wy macie problem.
On ma problem bo nie ma akceptacji i wszyscy go unikają. Mówi się trudno powinien to zrozumieć, że jest inny niż inni i że nie zawsze a raczej w mniejszości przypadków będzie się spotykał z akceptacją.
Ja jak idę do kogoś nawet znajomy czy wręcz członek z rodziny. Nigdy nie epatuje swoim gadaniem. Wiele razy byłem odrzucany, a to z takiego kręgu a to ktoś mnie
  • Odpowiedz
@ImHotarti:
Gratki,
Ja jak studiowałem prawo na UG i było na 1 roku kolokwium z historii panstwa i prawa, tzn przedtermin i jako jedyny się stawiłem to Dr wstawił mi 5 za odwage:D
Ogolnie miały być dwa kolokwia z tego przedmiotu, drugi ustny w gabinecie, siadam, typ sprawdza moje dane, i mowi ze mam 5 na koniec XD
  • Odpowiedz
@ImHotarti: przykro mi, że wylano tu na Ciebie tyle szamba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Naprawdę bardzo mi przykro. Wiem, że Ci ludzie nigdy nie studiwali i mają tylko jakieś wyobrażenia o tym, ale cholera ... Przecież to, że raz na 3 lata dostałeś 5 to kropla w morzu twoich wysiłków. Ja studiowalam na uniwersytecie medycznym (takie trochę prawo, ale nie każdego przyjmują) i tam też tak bywało.
  • Odpowiedz
Ale zdajecie sobie sprawę że to nie wygląda tak tylko na tej 1 uczelni?: > Praktycznie na każdej uczelni,poza kierunkami medycznymi jest taki #!$%@? xD. Studia u nas to gówno studia i nawet nie mówcie ze jest inaczej.
  • Odpowiedz
pewnie grupowo wszyscy sie zmowili zeby nie isc a Ty jak ostatni frajer poszedles zeby dostac zlota liste. #!$%@? ci w dupe nygusie
  • Odpowiedz