Wpis z mikrobloga

  • 223
Mirki, ojciec mojej dziewczyny (oboje mamy po 19lat) jest staroswiecki, seks po ślubie i tak dalej często mi mówi że mam ją szanować że nie wyobraża sobie ze byśmy mogli sie"serduszkowac " przed ślubem ja zawsze przytakuje i kręce Małysza a prawda jest taka że uprawiamy seks od drugiego miesiąca związku. Jutro mam u różowej spać i jak znowu mam słuchać tej jego gadki to myślę czy mu nie wygarnąć, co myślcie?
  • 161
Jak jesteś w swoim domu to masz prawo do wszystkiego na co masz #!$%@?ą ochotę dopóki nikomu krzywdy nie robisz. A już na pewno do tego żeby nie słuchać jak jakiś małolat zapodaje twojej ukochanej curusi bonanze z dupy do japy


@vikingbrigand: A curusia xd i jej partner mają prawo zerwać z takim dziadem i januszem jakiekolwiek kontakty
@Kraker245: Tak, jak widzę tutaj to plusowanie tych żałosnych komentarzy. JA CIEBIE KARMIE GÓWNIARZU I PŁACĘ RACHUNKI (co prawda na świat się nie prosiłeś, ja ciebie wyklułam z #!$%@?, żeby spełnić swoje ambicje i byś na starość mi szkanke wody podał, a i by się somsiadom pochwalić jakie zdolne dziecko mam) MASZ SRAĆ TYLKO WTEDY GDY JA CI POZWALAM ROZUMIESZ? DOPÓKI NIE PRACUJESZ NIE MASZ PRAWA SRAĆ GDY CI SIĘ ZACHCE
@defkor: zasady gospodarza nie powinny dotyczyć seksualności osób trzecich. #!$%@? się komuś do wyra, choćby pod własnym dachem jest #!$%@?.