Wpis z mikrobloga

  • 223
Mirki, ojciec mojej dziewczyny (oboje mamy po 19lat) jest staroswiecki, seks po ślubie i tak dalej często mi mówi że mam ją szanować że nie wyobraża sobie ze byśmy mogli sie"serduszkowac " przed ślubem ja zawsze przytakuje i kręce Małysza a prawda jest taka że uprawiamy seks od drugiego miesiąca związku. Jutro mam u różowej spać i jak znowu mam słuchać tej jego gadki to myślę czy mu nie wygarnąć, co myślcie?
  • 161
@Kipper: Wygarnij mu, co się będziesz szczypal W końcu jesteś już "dorosły"
Ale nie zapomnij zdać relacji jak jej stary pogania cię z jego domu
@salad_fingers zaczynam od najnizszego stanowiska i idę na studia zaoczne.. Przy tym co zarabia większość Mirkow ja zarobie grosze..

A co do całej reszty jakbyscie byli w gościach i gospodarz by był muzułmanem i cisnąl chrześcijaństwo też byście się nie odzywali i przytakiwali czy mielibyście swoje zdanie i byście się sprzeciwili?
@Kipper: przeciez w prawdziwym zyciu @Kipper to prawiczek i przegryw. Teraz daliscie mu troche uwagi ktorej mu brakowalo przez cale zycie. Ale nastepnym razem juz nie plusujcie i nie komentujcie tego gowna. A op powinien zostac zbanowany za atencyjne baitopisarstwo po 10 minutach.
@Kipper: Dobrze Ci radzę nic takiego nie mów. Jego dom, jego zasady, jego córka.

Miałem taką dziewczynę w wieku 29 lat że u niej w rodzinnym domu musieliśmy spać w osobnych łóżkach