Wpis z mikrobloga

  • 223
Mirki, ojciec mojej dziewczyny (oboje mamy po 19lat) jest staroswiecki, seks po ślubie i tak dalej często mi mówi że mam ją szanować że nie wyobraża sobie ze byśmy mogli sie"serduszkowac " przed ślubem ja zawsze przytakuje i kręce Małysza a prawda jest taka że uprawiamy seks od drugiego miesiąca związku. Jutro mam u różowej spać i jak znowu mam słuchać tej jego gadki to myślę czy mu nie wygarnąć, co myślcie?
  • 161
mam pracę dorywczą- dowoze pizze więc coś o życiu wiem a już na pewno o tym czy mogę współzyc czy nie.


@Kipper: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To sobie współżyj. Ale zgaduję że twoja różowa mieszka ze starymi więc ona już mniej idąc tą logiką. Zresztą o #!$%@? chodzi w tym poście, chcesz się ruchać to się ruchaj a przed starym udawaj że tego nie robisz. To taki
Skoro wam wszystkim pasuje życie w kłamstwie, i lubicie być ustawiani to proszę bardzo ale zawsze się podporzadkujac nigdy nic nie osiągniecie- tak mówi tata. Trzeba wyjść poza schemat
mam pracę dorywczą- dowoze pizze więc coś o życiu wiem

po wakacjach idę pracować do taty do firmy więc będzie mnie stać na mieszkanie i na ewentualne dziecko


Nikt mi nic nie da sam do wszystkiego dojdę więc nie mów mi że jestem dzieckiem

xD

@Kipper: moja rada: wyruchaj najpierw ojca, niech wie kto jest samcem alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kipper: koleś, co będziesz #!$%@? słuchał. Pewnie ze mu wygarnij. I na koniec napluj mu w twarz. A jak będziecie się serduszkowac, to drzyj mordę jak orangutan, żeby była pewność że jej stary to usłyszy. Możesz też mu wyruchac żonę w sumie. Co ci szkodzi?
@Aedemkun: > dba o córkę xD Tacy ojcowie to debile. W jakich czasach oni żyją? Staroświeckość #!$%@?ć prądem.

Tak, to jest jego sposób na zadbanie o córkę. Z jego perspektywy to dobre, z perspektywy OPa nie. Staroświeckość nie ma nic do rzeczy a fakt, że Ci Panowie nie umieją się porozumieć. Op zamiast pracować nad faktycznym problemem będzie wychowywał ojca co się skończy typową polską wojenką rodzinną. I tyle w temacie.