Wpis z mikrobloga

Słów kilka na temat mężczyzn/chłopców, którzy manifestują tu tak obscenicznie swoją niechęć względem #p0lka. Dziś mignął mi wpis jednego użytkownika, który sugerował, że każdy szanujący się Polak powinien obligatoryjnie wymagać od Polki wglądu do badań robionych pod kątem badań wenerycznych. Początkowo śmiechłam z tego pokracznego posta, bo założyłam też, że najpewniej ma on charakter "żartobliwy", ale... Potem zastanowiłam się ilu pieniących się tu frustratów może odebrać to na serio. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy osoby trzaskające takie posty nawołujące do niechęci względem kobiet zdają sobie sprawę z tego, że takie wpisy (niezależnie od tego czy są one pisane na serio, czy mają wymiar satyryczny) mogą naprawdę jeszcze bardziej nakręcać pewne jednostki w swym s----------u? Ilu tu jest młodych, czy nawet starszych facetów, którzy z różnych przyczyn nie mieli jeszcze okazji obcować z kobietą? I potem ta wewnętrzna frustracja podsycana jest takimi wypaczonymi teoriami mówiącymi m.in. o tym, że każda #p0lka tylko czeka na to, by po kryjomu WSKOCZYĆ NA BOLCA OBCOKRAJOWCA. Serio. Czy osoby trzaskające takie posty zdają sobie sprawę z tego, że potem taki siedemnastoletni chłopak, który zdecyduje się na pierwszą inicjację z nastoletnią dziewczyną i ten pierwszy raz np. nie wyjdzie, potem powie do niej w gniewie coś ekstremalnie podlącego, o czym przeczytał tutaj? #pytanie #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #mizoginia #s----------e #przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dioxyna: no to robisz w takim razie k---ę (nomen omen) z logiki, bo prostytutki też powinnaś wliczać do statystyki, jako dowód na to, że kobiety są bardziej skłonne prowadzić rozwiązły tryb życia.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: haha xD żadna k---a z logiki. Prostytutki dają d--y za kasę, zaciskaja zęby, byle dolar się zgadzał, podkresliłam, ich życie trudno nazwać życiem seksualnym przeciętnej kobiety, bo to zawód za pieniążki, nie mają partnerów w takim sensie jak Grażyny, nawet czasem nie mogą wybrać i muszą obsługiwać kogoś kogo się brzydzą.
  • Odpowiedz