Wpis z mikrobloga

Słów kilka na temat mężczyzn/chłopców, którzy manifestują tu tak obscenicznie swoją niechęć względem #p0lka. Dziś mignął mi wpis jednego użytkownika, który sugerował, że każdy szanujący się Polak powinien obligatoryjnie wymagać od Polki wglądu do badań robionych pod kątem badań wenerycznych. Początkowo śmiechłam z tego pokracznego posta, bo założyłam też, że najpewniej ma on charakter "żartobliwy", ale... Potem zastanowiłam się ilu pieniących się tu frustratów może odebrać to na serio. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy osoby trzaskające takie posty nawołujące do niechęci względem kobiet zdają sobie sprawę z tego, że takie wpisy (niezależnie od tego czy są one pisane na serio, czy mają wymiar satyryczny) mogą naprawdę jeszcze bardziej nakręcać pewne jednostki w swym s----------u? Ilu tu jest młodych, czy nawet starszych facetów, którzy z różnych przyczyn nie mieli jeszcze okazji obcować z kobietą? I potem ta wewnętrzna frustracja podsycana jest takimi wypaczonymi teoriami mówiącymi m.in. o tym, że każda #p0lka tylko czeka na to, by po kryjomu WSKOCZYĆ NA BOLCA OBCOKRAJOWCA. Serio. Czy osoby trzaskające takie posty zdają sobie sprawę z tego, że potem taki siedemnastoletni chłopak, który zdecyduje się na pierwszą inicjację z nastoletnią dziewczyną i ten pierwszy raz np. nie wyjdzie, potem powie do niej w gniewie coś ekstremalnie podlącego, o czym przeczytał tutaj? #pytanie #pytaniedoeksperta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #mizoginia #s----------e #przegryw
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NorskArisk: no to wytłumacz mi to xD Jak laska ma pięciu partnerów, to znaczy, że ci kolesie mają w tym momencie po jednej partnerce. Ale jeśli chcielibyśmy uznać, że każda Polka ma pięciu partnerów, to nie ma k---a innej możliwości jak taka, że średnio kolesie będą mieć po 5 partnerek. Pomijam oczywiście partnerów z zagranicy, bo to margines, zresztą kolesie też mogą mieć partnerki z zagranicy.
Może być inny rozkład,
  • Odpowiedz
@ortofosforan: ale ty rozumiesz jak wygląda sytuacja na rynku matrymonialnym w Polsce?
ja nie mówię o matematyce, Polacy nie mają chorób wenerycznych bo mają mało partnerek, najczęściej stałe, a p0lki puszczają się z zagranicznymi fagasami, a w młodości (15-18 lvl) skaczą po bolcach rówieśników lub kilka lat starszych gości
  • Odpowiedz
@NorskArisk: może w określonej grupie wiekowej tak to będzie wyglądać. Patrząc na cały przekrój nie ma matematycznej możliwości, żeby różnica była istotna. Piszesz, że nastolatki skaczą po starszych - ok, ale w tym samym czasie starsi pieprzą się z nastolatkami, więc też podbijają statystyki dla całej płci.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: Zakładasz równomierny rozkład. Zgodzę się, że to może tak wyglądać u kobiet, ale niekoniecznie u mężczyzn. I pamiętaj, że w społeczeństwie mamy przewagę mężczyzn we wszystkich przedziałach wiekowych do 50 r.ż. Siłą rzeczy będą Ci którzy znajdą się w niekorzystnej sytuacji...
  • Odpowiedz
@Millhaven: gdybym już jakimś cudem miał dziewczynę i miałoby dojść do zbliżenia to jednak wymagałbym takich badań. Oczywiście sam też bym takie zrobił. Nie zawsze wychodzi z tą jedyną miłością więc po co niszczyć sobie całe życie? ¯\_(ツ)_/¯
Ale w sumie czym ja się przejmuję xd
  • Odpowiedz
@Poliorketes: dlatego napisałem, że różnica nie może być istotna. Że jakaś będzie, to wiadomo, ale rozkład nie jest na tyle równomierny, żeby stwierdzić, że Polki dają na lewo i prawo, a faceci to święci i średnio mają o wiele mniej partnerek xD I poza tym różnica będzie wynikać z tego, że po prostu dla niektórych facetów zabraknie partnerek, a nie z tego, że są tacy święci.
  • Odpowiedz
  • 3
@Der_Anwalt Ale zobacz, ci ludzie nawet godności nie mają, nawet nie potrafią podpisać się pod własną myślą. Idealny przykład takiego internetowego męta to użytkownik @Poliorketes, który wytrzaskał komentarz, w którym m.in. mnie opluł i zwyzywał od nosicielek chorób wenerycznych, p0l3k i co tam jeszcze... Po czym wpis ten zaraz usunął. Typowi pieniacze są... Typowi.
  • Odpowiedz
@Millhaven to jest portal na którym jest bardzo dużo dzieci, musisz też być stosunkowo młoda że dziwią cię takie wpisy. Frustracja rodzi się ze znużenia i samotności.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: @Millhaven:

Mam do was pytanie. Jak to możliwe, że kobiety uprawiają s--s częściej niż mężczyźni? To z kim one to robią? Bo mi się wydaje, że na jedną uprawiającą s--s kobietę przypada dokładnie jeden mężczyzna (zazwyczaj)


ja rozumiem walkę z mizoginią i te sprawy, ale takimi wpisami same pokazujecie, że większość "prawd" na temat kobiet to zwyczajnie prawda.

Praca domowa, sprawdź sobie dane gusu. W każdym społeczeństwie
  • Odpowiedz
@Millhaven to nie jest s----------e tylko szukanie winnego swojej trudnej sytuacji. Łatwiej jest ostatecznie założyć że my jesteśmy c-----i ale świat jest jeszcze gorszy, niż że świat jest dokładnie taki jaki być powinien a my na pewno damy sobie w nim radę. Jest zalew negatywnych informacji, wojna idei, światopoglądów i młodzi ludzie dają tłumaczą sobie ten świat na swój sposób go upraszczając. Nie ma w tym nic złego, wyrosną z tego.
  • Odpowiedz
@Millhaven nie prawda że dramat, to jest tylko żenujące. Internet pozwala na dzielenie się takimi głupotami, to są dzieci i myślą po dziecinnemu. Kto dorosły zajmuje się tym żeby sobie klasyfikować p0lki, kto dojrzały emocjonalnie używa pojęć polaczki itp.? Powtarzam że to nic złego, wyrosną. Dorosłym ciężko jest ogarnąć złożoność świata a co dopiero dzieciakom.
  • Odpowiedz