Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak radzic sobie z byciem damskimprzegrywem? Moj sposob to przestanie bycia miła i grzeczna a wydobycie w sobie takiej Karyny. Każda z nas ma w sobie trochę takiej patusiary, to mechanizm obronny. Ja mimo ze na codzień nie przeklinam publicznie, robie to w domu gdy gadam do siebie. Przez to czuje sie bardziej pewna siebie. Nie jest to cos co sprawi że przestaniemy byc przegrywami ale ulatwi nam zycie i komfort psychiczny.
Gdy ktos nas wysmieje ze nie mamy chlopaka, ze jestesmy brzydkie albo nieprzebojowe jak Julki i Patrycje to zawsze udając taka Karyne mozna odpowiedziec ze ma się #!$%@? na to co kto myśli. Doslownie w ten sposob. Mozna tez powiedzieć ze to co mysli taki ludzki śmiec [jak typ co powiedział ze jesteście brzydkie] was nie obchodzi i zeby #!$%@?. To działa na nas dobrze bo się mniej zalamiemy tym co o nas mówią. Warto mówić takie rzeczy głośno, przeklinajav dodatkowo.

#damskiprzegryw #damskiodpad
  • 15
@heathermatarazzo a próbowałaś to zmienić?
I że się tylko tak zapytam to kto się śmieje?
Jaka konkretnie grupa społeczna?
Tinderowcy itp rówieśnicy czy kto, bo to też ma znaczenie.
Jak ty podchodzisz do tego problemu?
@heathermatarazzo a siłownia lub jakiś sport uprawiasz?
Nie wiem jak wyglądasz to też ciężko mi doradzić z punktu widzenia niebieskiego paska ale pierwszą zasadą w takich sprawach jest akceptacja siebie i dobre nastawienie, chęć zmian.
Ja jako niebieski pasek sam nie jestem jakoś super śliczny i pomimo 23lv nie mam kobietki. Nie dlatego, że szukam i nie mogę znaleźć, a wręcz przeciwnie..nikogo jeszcze nie szukałem. Staram się zrobić to co najpierw mi
@heathermatarazzo smiali sie kiedys ze mnie licealisci jak szlam sama to komentowali moj wyglad

To o nich źle świadczy, o ich braku kultury, nie o Tobie. Jako że to było kiedyś, olej to i się nie przejmuj. Co do pytania w temacie, to zależy na czym twój przegryw polega. Nie masz pracy? Chęci do życia? Ludzie Ci dokuczają?
jestem brzydka


@heathermatarazzo: możesz zadbać o swoją figurę np poprzez aktywność sportową, jak będziesz mieć spoko figurę to już odpadnie z listy.

brak mi inteligencji


@heathermatarazzo: Na to się nie da zbytnio nic poradzić moim zdaniem, bo uważam że inteligencja jest cechą niezależną od nas, nie da się jej wyćwiczyć, po prostu się z nią rodzimy. Jednak są różne jej rodzaje, i to że np nie masz zbyt rozwiniętej Inteligencji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@temokkor: niestety mam meska sylwetke wiec jak schudne to bede jak facet z cyckami. twarz tez sie nie zmieni gdy jest brzydka. nawet makijaz nie pomaga.

znam te liste inteligencji...i raczej nie mam zadnej z nich a jak jest to na przecietnym poziomie albo ponizej

ja juz mam 27 lat i studia za soba

ciekawa to taka ktora tryska poczuciem humoru, wiedza, zwraca na siebie uwage