Wpis z mikrobloga

Jeżeli otwieram drzwi do domu i po chwili mam kota pod nogami to oznacza że mnie adoptował?
Mieszkam na wsi, parę miesięcy temu moja sąsiadka (właścicielka tego kota) była kopła w kalendarz, przyjechała rodzina z miasta, kota wyrzuciła na zewnątrz i sprzedała siedzibę. Od tego czasu zostawiałem mu coś do jedzenia - ot tak, żeby głodny nie łaził. Na początku spieprzał przed innymi ludźmi, ale teraz przychodzi posiedzieć u mnie.
#koty #kot #smiesznypiesek #pokazkota ?
dymel - Jeżeli otwieram drzwi do domu i po chwili mam kota pod nogami to oznacza że m...

źródło: comment_C7yDSEQhYp7r8PcnjiaZhxi5YqiEPRGK.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@dymel: ale sliczny, podobny do tego ktorego mialem, a wlasciwie moi rodzice bo juz pare lat z nimi nie mieszkam. ostatnio jednak po 13 latach dawania wszystkim radosci (przez 13 lat zycia na nikogo nie wyciagnal pazurow mimo ze dzieciaki go na pewno denerwowaly nie raz) zaginąl () mocno to przezylem

gratuluje nowego kumpla, a ta rodzinke w wolnej chwili zglos do otoz animals, oni maja te
  • Odpowiedz
Mwh nie lubię kotów. Sam bym go gdzieś oddał w #!$%@?. Plus jestem straszliwie na nie uczulony aż mi łzy z oczu lecą jak się kotem sztachnę xD

Ale jak lubisz te ekscentryczne stworzenia, to gratki. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dymel: najlepiej kupować ten taki żwirek drewienkowy bo nie zapycha rur i się łatwo czyści

nie pamiętam czy ten taki krystalizowany jest dobry... ale generalnie lepiej taki żwirek pakować gdzieś poza rurociągi ;)

weź do weta, odpchlij czy coś i tyle, kot może jeść na lajcie nerki [tanie] czy wątróbkę [bomba witaminowa + gwarantowana sra...ka więc dawaj raz na tydzień]

naucz co ma drapać, gdzie się załatwiać i tyle, pamiętaj by
  • Odpowiedz
@dymel: utrzymanie kitku to w sumie poniżej 80zł miesięcznie, chyba że rozpieszczasz, albo nie żyjesz w polsce, bo przy zachodnich zarobkach to człowiek traci kontrolę i nakur...ia żarcie premium :D
  • Odpowiedz