Wpis z mikrobloga

Mniej więcej rok temu, w czerwcu, postanowiłem wziąć sobie działkę w ROD. Niektórzy śmiali się, że to dla starych ludzi, inni twierdzili, że jak to młody, za miesiąc mu się znudzi, a jeszcze inni, że po co mi taki ugór z walajacymi się po nim śmieciami i nic z tego nie będzie. Tymczasem ja stworzyłem plan działania i przez rok krok po kroku w wolnym czasie doprowadzałem ten kawałek ziemi do porządku. Powiem wam, że włożyłem w to całkiem sporo pracy, choć jeszcze bardzo dużo przede mną, ale satysfakcja, którą mi ta praca przyniosła w pełni ją wynagradza. Może to nic wielkiego i nie ma się czym chwalić, ale jednak #chwalesie bo jestem z siebie dumny. W komentarzu zdjęcie z przed roku. #ogrodnictwo #dzialka
T.....r - Mniej więcej rok temu, w czerwcu, postanowiłem wziąć sobie działkę w ROD. N...

źródło: comment_N8lBC4QP1BHxlbUuHX8RkAyOsCjjqScq.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@TonyRockyHorror: #!$%@?, nie przejmuj sie opinią innych. Tez zaczynałem od ogrodka. A obecnie jestem na etapie:
- stawu hodowlanego(karpie)
- namiotu 12x4m, głównie pomidory
- sadu owcowego
- i uwaga zczełem trzymac kury nioski hehe.
Zaznaczam ze nie ppochodze z wiochy. Nigdy nie miałem kontaktu uprawą roli czy saadownictwem. Kupiłem chate na obrzeżach miasta i kawał ziemi.
Swietny sposób na odreagowanie od stresującej pracy.
  • Odpowiedz
@TonyRockyHorror: Jeśli Ci to sprawia frajdę to w pytę ;d
Mam sąsiadów którzy cały czas też #!$%@? na działce rodkiewki, buraki, marche, kausta, ziamniaki ,kwiatki itd.
A Ja? Raz na 2 tygodnie kosiarką skoszę trawę i tyle ;d
Jest miejsce na grill, na zabawe z dziecmi na altanke w przyszlosci, na wiekszy basen, na dlubanie przy aucie.
Ludzie mi zarzucają że marnuję działkę że powinienem iść do bloków itd xD
Tyle
Niebadzlosiem - @TonyRockyHorror: Jeśli Ci to sprawia frajdę to w pytę ;d 
Mam sąsia...

źródło: comment_5K6AkbnPu016s0UKcIjlOSsYcrZKozUs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Postaw altenke i znajomi będą zazdrościli że możesz w każdej w chwili miał gdzie grilla zrobić. Sam przekonałem się o tym jak kolega na taką działeczke mnie zaprosił ;)
  • Odpowiedz