Wpis z mikrobloga

@Dziuzeppe: I to jest to, o czym pisałem Ci przy poprzedniej części - liczy się siła i umiejętność posługiwania bronią. Zobacz jaki kiepski miecz ma Sentenza, a jak szybko Cię rozpykał. Z Bulkiem będzie to samo, mimo że jego oręż do najpotężniejszych nie należy.
@Dziuzeppe: To już wiesz, o co mi chodziło, gdy napisałem, żebyś pozdrowił od nas kolesia, który z przodu głowy zamiast twarzy ma dupę :P
Ale czego by nie mówić o Sentenzie to jednak dzięki temu dialogowi stał się on jednym z najbardziej kultowych NPCów w Gothicu :)
@Dziuzeppe: Panie, grałeś już w jedynkę i go nie pobiłeś? Na pojedynczych NPC są takie myki, że ja #!$%@?ę - bryła lodu albo sen i facet jest bezbronny XD

Ludzie mówią, że G2NK jest zajebiście trudny, ale prawda jest taka, że mając 15 poziom jesteś w stanie przejść całą grę. Niektórzy speedrunnerzy poniżej 10 potrafią - magia w tej grze jest tak OP. Nawet jak chcesz wykonać grę na 100% -
@Dziuzeppe: spoko, ja do niego to mówię na 3 lvlu, kwestia odpowiedniego blokowania i pobijesz 1 vs 1 każdego npca bo w gothicu 2 o tyle dobrze że masz takie coś jak minimalne obrażenia