Wpis z mikrobloga

Wykopki co wy tutaj??
Przecież MAJOR nigdy nie odrzuci zapędów Sławka, Major będzie pasożytował troszkę na fiodorze ale Sławek to jest ten książe od upojnej nocy w hotelu i od lizania żądłą. Proszę się nie ekscytować Fiodorem

#patostreamy
#kononowicz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RazerGRXX: knura na kase z lajta przerobil?
Ty chyba nie znasz uniwersum.... Zeby z Knurem sie rozliczyc tak by Knur nie mial do Ciebie zadnych pretensji to musisz mu dac 100% zysku, plus jeszcze cos dorzucic od siebie.
  • Odpowiedz
@alfons-metody: a do ciebie to straciłem resztki szacunku. Plakales że Fiodor super krótko trzyma, Sławek c--j i w ogóle piwrszy byłeś do powrotu Fiodora. Fiodor wrócił to d----------z się do niego. Albo jesteś trollem albo jesteś socjopata i pisze to bez szydery.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfons-metody: ale po co oni się tak pchają bo chca zarobić ale ty jesteś za głupi żeby to zrozumieć kononowicz jak i major sam potrafi zrobić i włączyć lajta nie potrzebują żadnej pomocy ...nie wiesz jak było w tym przypadku było inaczej poprostu ich na kasę przekręcił bo kasa na jego konto poszła i dał Knurowi ochłapy a knur głupi nie jest wie ile było na pasku ..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wloskiolgierd: masz mordę jak Kononowicz jesteś tak głupi że wcale bym się nie zdziwił jakbyś był z nim spokrewniony .. kim ty jesteś żeby ludzią zależało na twoim szacunku grubasie ? Hahaha
  • Odpowiedz
@wloskiolgierd: poza tym jak się dowalalem do Sławka to ty byłeś neutralny. Do Fiodora też dojrzejesz przykro to mówić ale jestes w tyle :) Fiodor był dobry że względu na interakcje z knurem a teraz jej nie będzie. Zachowuje się jak sradek zabrać majora do hotelu chce bez kitu... Czekaj wyolujesz te slowka
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Ja jestem cały czas do Sławka działań neutralny bo ktoś tam jest potrzebny, ktokolwiek i do czasu jak nie przedstawicie lepszego kandydata to s----------e ze stanowiska kolejnych ludzi to tylko działanie na rękę debilowi z Warszawy. Zgadzam się jednak z tą opinią o Fiodorze, że teraz to on się będzie zachowywać jak typowy stusiofil ale co w sumie w tym złego, to kolejny w kolekcji... a nawet nie widzę
  • Odpowiedz