Wpis z mikrobloga

jak na zewnątrz #!$%@? 30+ stopni to nie przyjde do roboty w długich spodniach a w krótkich w temp 21 jest mi zimno... chciałabym tak 23-24 ale się nie da bez kocyka to mam fioletowe nogi z zimna :/


@pani_indyk: a zimą to też mówisz, żeby było 5 stopni w biurze, bo przyszłaś w zimowych butach??
Weź sobie ciuchy na zmianę i tyle...
Poza tym wybacz, ale przy 21 stopniach nogi
jeśli wychodze parokrotnie w ciagu pracy z biura to mam sie przebierać 6 razy? (zakladając 2 wyjscia)

@pani_indyk: Jeśli wychodzisz parokrotnie w ciągu pracy z biura to albo jesteś na takim stanowisku, że powinnaś mieć własne biuro i tam sobie grzej ile chcesz, albo pracujesz jako jakiś handlowiec więc wychodząc idziesz do samochodu, odpalasz klimę i japa tam z tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, radzę
@Lorenzo_von_Matterhorn: nie martw się, jestem pod opieką kardiologa :) potliwość w krótkich spodenkach przy 22 tez normalna nie jest :)

@WaveCreator: idę do sąsiedniego budynku firmy ktory jest oddalony o pare min na nogach. Jak napisalam wyzej, tak mam problemy z krązeniem, tak chodze do lekarza. "Wiecznie mi gorąco" też zdrowe nie jest

@zmasowanyatak: chce pokazać ze faceci najcześciej nie chcą negocjować. Napisałes przykladowo ze dupa poci sie od
@pani_indyk: Potliwość przy 22 stopniach w krótkich spodniach? Przecież rozmawiamy cały czas o długim męskim ubiorze, to jest główny problem.
Nie zważamy na innych pracowników bo facet się bardziej nie rozbierze niż koszula i długie spodnie a laska może w biurze siedzieć w długich spodniach i golfie. To, że marznie jest tylko i wyłącznie jej wyborem. Dlatego tu nie ma nawet o czym dyskutować...
@pani_indyk: Ja nie mówię o jakichś humorzastych fajfusach którym zależy tylko na odpowiedniej liczbie na klimatyzacji tylko o normalnych ludziach którym powyżej pewnej temperatury jest zwyczajnie za gorąco i nie mogą tak pracować. Nie wiem jak jest u Ciebie, może pracujesz z męskimi księżniczkami, nie wiem, nie dociekam. Ja mówię o mnie, w jakiej firmie bym nie pracował to w lato zawsze problem bo dziewczynom za zimno, bo zbyt wieje a