Wpis z mikrobloga

@goferek: jak bym widział swoja firme, u nas 23-24 i jest "normanie", co jakas laska przychodzi to tylko jest "oj,oj ale u was zimno, ja na chwile wyłacze/zamkne"
a u nich 29stopni, człowiekowi nawet sie nie chce tam wchodzić żeby coś załatwić ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek Jest potwierdzenie naukowo, że mężczyźni do wydajniejszej pracy potrzebują o wiele niższych temperatur niż kobiety. Dlatego jestem za segregacją płciową w miejscu pracy
  • Odpowiedz
@radziuxd: Nah wystarczy zakazac pojawiania sie w firmie w krotkich sukieneczkach z cienkiego materialu. Niech nosza pelen zestaw zakiet+spodnie i po 1 dniu u nich klima bedzie na 21 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: jak na zewnątrz #!$%@? 30+ stopni to nie przyjde do roboty w długich spodniach a w krótkich w temp 21 jest mi zimno... chciałabym tak 23-24 ale się nie da bez kocyka to mam fioletowe nogi z zimna :/
  • Odpowiedz
@npwjsn: mam kocyk :P ale szacunek powienien byc w obie strony: wam jest zabiescie ja marzne. Nie oczekuje zeby mi było zajebiscie tylko oczekuje lekkiego ustępstwa z obu stron. Tak po ludzki a nie "#!$%@? mnie obchodzisz, mnie interesuje tylko własny komfort"
  • Odpowiedz
@npwjsn: ubieranie się cieplej w taką pogodę jest również niekomfortowe. Mam się przebierac w kiblu jak na wf w podstawówce? A wychodząc na zewnątrz w trakcie pracy mam znowu się przebierać?
  • Odpowiedz
Mam się przebierac w kiblu jak na wf w podstawówce? A wychodząc na zewnątrz w trakcie pracy mam znowu się przebierać?

@pani_indyk: Prawie każdy kto jeździ do pracy na rowerze tak robi i nie narzeka. Jak już ktoś zauważył: Ty możesz się przebrać jak ci za zimno, ale ktoś komu jest za gorąco w krótkich spodenkach i t-shircie więcej z siebie nie zdejmie.
  • Odpowiedz