Wpis z mikrobloga

co jest nie tak że sterowaniem? Jest doskonałe przecież.


@budus2: Doskonałe? Kilka razy przy walce z bossem prawie #!$%@? dostałem jak Link-Debil po raz kolejny postanowił się złapać jakiejś losowej skały by się po niej wspinać, jednocześnie przy tym nie chcąc się od niej odkleić. O elementach platformowo-zręcznościowych nawet nie wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@budus2: Super, próbowałeś robić te #!$%@? wyzwania czasowe z kokoro gdzie np musisz skakać po jakiś kolumnach? Przecież to jest jakiś koszmar xD

I piszę to jako fan zręcznościowych platformówek.
@budus2: Może ze jest coś nie tak?

Jeśli chcesz się lekko obrócić w grze to link reaguje zbyt mocno i odrazu potrafi trzasnąć >90 stopni mimo, że no chcesz się obrócić o 45. Ciężko to wykalkulować.

Z kolei jak chcesz doc czegoś podbiec i skoczyć to postać też się zachowuje losowo bo raz ci wykona pełny skok z biegu a raz ci zrobi skok jakbyś skakał z miejsca.

Debilne przyklejanie się
@budus2: Mam ci fotę wysłać? xD

Sprawdzę czy w opcjach nie ma gdzieś czułości. Bo może to to.

A tak po za tym to trafiłem na kilka bardzo dziwnych bugów, które w zasadzie nawet nie wiadomo czy są bugami. Dla przykładu wszystkie przedmioty zużyte podczas walki zostawały zużyte po automatycznym wczytaniu gry po śmierci xD

I zdarzyło mi się to np na początku gry walcząc z tym golemem. Straciłem wszystkie strzały