Wpis z mikrobloga

  • 11
@Maneharno o radzieniu sobie ze strasem miałam kilka godzin na wychowawczej i jakieś zajęcia z psychologiem. Większoś klasy to olewała i zajmowała się swoimi sprawami ¯_(ツ)_/¯
A drobne naprawy były na technice (może nie dokładnie,ale z tego co pamiętam było jakieś przyszywanie guzików i zadania wymagające użycia wiertarki albo pistoletu na klej)
  • Odpowiedz
  • 11
@pamposz

Myślę, że pojęcie "jak głosować" jest szersze niż twoje "eee iksa nie umiom debile napisać w kratce".


A co, mają ich jeszcze uczyć przy którym nazwisku ten iks postawić xD? Czy może jak wyszukać w internecie gdzie znajduje się twój lokal wyborczy?
  • Odpowiedz
@Soojin21: Nikt nie uczył mnie w szkole prawa podatkowego ani sposobów rozliczania podatków więc to co piszesz jest nieprawdą.
Z tym "jak głosować" to lekka przesada aczkolwiek nie wiem czy nauczyciele rzeczywiście uczą tego czym jest populizm i w jaki sposób manipuluje się elektoratem, bo skąd niby mieli by to wiedzieć, skoro sami stanowią elektorat.
Nigdy nie pisałem podania o stypendium w szkole np. na j. polskim.
Nikt też nie
  • Odpowiedz
@Soojin21: Za każdym razem autor tego typu obrazków zakłada, że ktoś zna powiedzmy tę budowę pantofelka. A co jeśli po szkole nawet kuźwa tego nikt nie pamięta? Albo zakładanie, że zna się Pana Tadeusza, czy jakieś wierszyki xD
  • Odpowiedz
@Soojin21: określenie "jak głosować" jest skrótem, pod którym chowają się takie umiejętności jak np. umiejętność określenia swoich poglądów politycznych, zrozumienia jak działa polityka i jaki ma wpływ na kierunek, w którym ma zmierzać twój kraj. To nie tylko wpisanie głupiego krzyżyka do ramki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maneharno pewnie była u konserwatora xD. Pamiętam, że w gimbie robiliśmy szopki bożonarodzeniowe i sporo osób używało wiertarek i/lub pistoletu na klej (które przynieśli z domu). Jak mój brat był w 4 podstawowej to miał na technikę przynieść... sekator. Ale wiem, że w każdej szkole jest inaczej ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Soojin21: nie wiem po co do zrobienia szopki wiertarka, a teraz sobie przypomniałem, że pistolet na klej był jeden na szkołę na plastyce, ale to raczej do naprawy się nie nadawało XD

@totalnastabilizacja: jaki egzamin, że regułę Flaminga musiałaś znać? Na studiach, czy za elektryka będziesz robić?
  • Odpowiedz
  • 52
@pamposz jak masz nauczyć kogoś 'nieulegania populizmowi'? Pytam serio.

Przykład: zobacz co pis robi w Polsce od prawie 4 lat. Ile było protestów (czarnych, sądowych, szkolnych...) od kiedy objęli władze. I co? Gówno, 45% poparcia. Jeśli ktoś po własnymi oczami nie widzi do czego prowadzi polityka PiSu to żadna szkoła i lekcje 'jak głosować' tym bardziej tego nie zmienią.
  • Odpowiedz