Wpis z mikrobloga

Mireczki, motorniczowie czy kierowcy autobusów powinni nosić ciągle firmowe odświętne stroje? Bo słyszałem że w niektórych miastach mimo takich upałów nie godzą się przewoźnicy by ci co prowadzą ubrali krótkie spodenki, szorty itd.

Dla mnie ogólnie absurdem są te oficjalne stroje szczególnie w czasach kiedy motorniczy czy kierowca ma prawie zerowy kontakt z pasażerem.

#komunikacjamiejska #autobusy #tramwaje
  • 20
@sylwke3100: kierowca ma wyglądać schludnie a nie jak na plaży dla Januszy. Jest klima


@DonJohnsonXIII: Bzdura, schludnie nie oznacza że ktoś musi #!$%@?ć jakieś stroje typu jak na stypie czy ślubie. Poza tym w wielu pojazdach nie ma klimy. Stroje "odświętne" to nic innego jak wymysł debeili z biur którzy mają klimę i chcą robić coś w stylu korpo. Nie wiadomo po co.
@sylwke3100: ale to jest robota z ludźmi


@DonJohnsonXIII: Taka robota z ludźmi że w wielu miastach kontakt z ludźmi kończy się na spojrzeniu w lusterko czy wchodzą/wychodzą jeszcze i jest ZAKAZ ROZMOWY PODCZAS JAZDY z prowadzącym to raz

ratuluje ci że widok siatkowanej podkoszulki z beretem na głowie ci nie przeszkadza :D Może jeszcze niech Cygareta jara bo to stręsujaca robota :D Wyjedz za granico do cywilizacji, każda szanująca się
w Polszy, dla ciebie chlew obsary gównem jest ok,


@DonJohnsonXIII: No chyba właśnie tak jest skoro wolisz chlew w postaci gównianych strojów firmowych w których kierowcy się gotują zamiast komfortu prowadzącego (a co za tym idzie pewności że nie przejdzie udaru cieplnego np)

o patrzeniu na kierowce nie wspomnę, pogarda i szara masa


@DonJohnsonXIII: Sorry nie ma nawet jak patrzeć skoro siedzą w zamkniętych kabinach...
@sylwke3100: są standardy, jak chcesz #!$%@?ć jak kierowca PKS z lat 70 z cygaretem i krótkimi spodenkami, to zapraszam do zawodu CIEPRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)w PRL .
Na gorąc (ja tak robiłem) woda, wiatrak, oraz podkoszulka pod koszulę, schludnie, radzę tez ogolić dupe i jajka, higienicznie i nie śmierdzi. A jak masz problemy to zabierz ubranie na zmianę xD
Takie są STANDARDY w Cywilizowanych krajach, a
@sylwke3100: są standardy,


@DonJohnsonXIII: No czyli wolisz dalej gówno ponad choćby bezpieczeństwo.

jak chcesz #!$%@?ć jak kierowca PKS z lat 70 z cygaretem i krótkimi spodenkami, to zapraszam do zawodu CIEPRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)w PRL .


@DonJohnsonXIII: Powiedziałem coś wyżej na temat ubioru, ja wiem że od czytania ci styki przepala ale to już nie mój problem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sylwke3100: są w GOP prywaciarze, którzy mają jakieś wymagania dotyczące stroju? Mam wrażenie, że każdy jeździ ubrany jak chce, to PKM-y chcą stworzyć pozory profesjonalności i bawią się we wspólne malowanie pojazdów czy odpowiednie stroje dla kierowców
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: w Kielcach góra ma być firmowa, a dół na szczęście tylko w miarę ciemny, krótkie czy długie nie ma znaczenia, byle to jakoś wyglądało. Nie wyobrażam sobie prowadzić teraz w długich spodniach, w kabinie kierowcy to jest z 40stopni ()
@sylwke3100: haha chciałbym cie zobaczyć w berecie z antenką, w podkoszulce w siatkę, oraz popularnym w ryju Sinek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wyczuwam taką stylówe i Ciebie.
Bosze jednak miałem racje całe życie, że 2 lata robót w Reichu uczy cywilizacji Paliaków.
Gratuluje stylu i bólu dupy że jest gorącą( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sylwke3100 w Poznaniu w MPK nawet latem mają koszule firmowe, ale z krotkim rękawem. Spodnie też raczej długie. Ale 90% pojazdów ma klimatyzację w kabinie kierowcy więc raczej to nie problem.
W PKS który znam (nie poznanski) kierowcy raczej też noszą się szykownie tzn. koszula i długie spodnie. Na pewno ci starej daty, nie wiem jak młodsi. No i w PKS sprzedają bilety, więc kontakt z pasażerem jest większy niż w MPK.