Wpis z mikrobloga

@MatexN: Masz mi9t w Polsce tylko i wylacznie z tej linii redmi.

Ptaszki cwierkaja, ze k20pro (nie ma czegos takiego jak mi9t pro) ma byc nastepca pocophone z oznaczeniem F2.

Ale to sa poki co plotki.
@MatexN: ale skad chcesz go brac, kurde chociaz jakis link do sklepu, bo tak to strzelanie w ciemno.

Sprawdz w sklepie w ktorym chcesz kupowac, jaki jest rom na nim zainstalowany, jaka jest to wersja telefonu (rynek chiny/indie/reszta swiata).
Problemy moga byc z obsluga LTE 800MHz, bo wersje na azje jej nie posiadaja.
Jesli kupisz wersje na chiny, mozesz dostac rom z jezykiem chinskim i angielkim i czesc. A od pewnego
@MatexN: Ogólnie to nie różnią się tak bardzo te telefony. Wersja bez pro ma gorszy procesor (który i tak daje rade w wymagających grach) aparat w sumie praktycznie ten sam. Ekran ponoć nie od samsunga. Bateria nieco lepiej trzyma
@MatexN: W dobrych warunkach praktycznie bez różnicy. W ciemniejszych są dużo gorsze. Jeżeli chodzi o aparat mi9t vs mi9t pro (?) To z tego co czytałem, jedyną różnicą jest nagrywanie 4k w 60 klatkach na pro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatexN: podejrzewam, że przez wakacje będzie kilka fajnych promocji na mi9, żeby w miarę możliwości pozbyć się dostaw. Ludzie skuszą się na Snapa 855, itd. w dobrej cenie skoro nie będą mieli innej, lepszej alternatywy.
@MatexN też mam ten sam dylemat mi9 czy k20pro z chin, widziałem np u Goldwaya wersja pro za ~450$ z dostawą bez vat i trochę wychodzi dużo w porownaniu do aktualnej ceny mi9. Zdjęcia troszkę mi9 lepsze robi zwłaszcza jak jest ciemno, widzialem porównanie battery drain test i mi9 wytrzymał 5h, a ten redmi przeszło 6,5h XD bateria marzenie
@Bartek5435: Wg mnie k20pro to gamingowy sprzet dla dzieciakow i tyle, to tylko moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac, ale wolalbym wziac juz mi 9 chyba ze chcesz chinskie k20pro albo poczekac 3 msc, zeby zaoszczedzic kilka stow co jest usless