Wpis z mikrobloga

drogie #rozowepaski dam Wam dobrą radę.
Nigdy, przenigdy nie zrzucajcie zdjęć z telefonów na komputer do jakiś folderów... żeby po jakimś czasie dać komputer do czyszczenia swojemu #niebieskiepaski :)
Mój w ten sposób dowiedział się, że wcale grzecznie nie uczyłam się przez naszą przerwę oraz że wcale nie spotykałam się z tylko jednym facetem XD


mogłam je usunąć w #!$%@?.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #truestory
  • 34
@dogfart: teraz to on nie chce ze mną gadać. :/ Uczciwie powiedziałam, że spotykałam się z kimś przez prawie rok.

A zdjęcia, które zobaczył były z mojego wyjazdu na jakby erazmusa ;_; nie czułam potrzeby wspominania o tym, że miałam tam miłego kolegę z dużym penisem, chyba żadna dziewczyna by się nie przyznała XD

@dogfart: to samo mu mówię, o jednym facecie czułam się w obowiązku powiedzieć bo trochę to jednak trwało... ale tutaj nie ma powodów żeby się #!$%@?ć bo "we were on break" cytując klasyka ;_;
natomiast coś nie działają tłumaczenia, podsunę mu później ten post, niech sobie poczyta że to nic takiego

zapomniałam o tym folderze, sto lat tam nie zaglądałam xd
@KinderCzekolada: No dobra, ale z ciebie trochę przegryw. Niby erazmus, seksy i te pikne p0lki a tu #!$%@?, dupa i powrót do starego. Sama wiesz ze facet to nie bigos i nie smakuje lepiej z kolejnym odgrzewaniem. Gdzie ci europejczycy ganiający za Polkami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KinderCzekolada: To inaczej - czemu to ukrywalas? Skoro uważasz, że to nic złego, normalne, to czemu akurat tego nie powiedziałaś? Z mojej perspektywy - nie tyle kłamstwo, co jakiś tam brak zaufania. Poza tym jemu może to zwyczajnie nie pasować.
@A___H: bo go kocham najmocniej na świecie, bigos też lubię :D
cieszę się z tej przerwy bo poznałam go jak miałam 16 lat i to był mój jedyny taki związek, nigdy nie miałam okazji się wyszaleć i teraz wiem, że to ten jedyny i w ogóle, gromadkę dzieci mu mogę urodzić jak mi wybaczy #p0lka

Tylko jakbym mogła się cofnąć w czasie, to usunęłabym dowody tych szaleństw XD
@RonnieO: bo wiem jakim jest zazdrośnikiem, im mniej wiedział tym lepiej spał, a to było naprawdę bez znaczenia...
co było na wyjeździe, zostaje na wyjeździe. Nawet przez chwilę nie wracałam myślami do tamtego okresu i serio zapomniałam o tych #!$%@? zdjęciach :/