Wpis z mikrobloga

† Środa, 12.06.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Od dziś, w każdą środę, będzie się z nami modliła @Rea_Achillea

·CZĘŚĆ CHWALEBNA·

1 Zmartwychwstanie
2 Wniebowstąpienie
3 Zesłanie Ducha Świętego
4 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Dziewicy
5 Ukoronowanie Najświętszej Maryi Dziewicy

Czerwiec jest miesiącem poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, dlatego zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach czerwcowych.
„To nabożeństwo jest ostatnim wysiłkiem Jego miłości i będzie dla ludzi jedynym ratunkiem w ostatnich czasach”

św. Małgorzata Maria Alacoque

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dendrofag - † Środa, 12.06.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
 
Jeśli masz kłopot, ...
źródło: comment_LDTDJwGYVSuibYO3CumZUpVx30MDgrah.jpg
  • 44
@dendrofag: o wiele rzeczy wiadomych mojemu Bogu który nie potrzebuje żebym tu o tym pisał. Ta mirkomodlitwa to takie samo zaprzeczenie sensu modlitwy jak różaniec. Modlitwa to rozmowa z Bogiem poprzez samego siebie a nie klepanie zdrowasiek czy wymienianie intencji które są dla mnie bez znaczenia bo nawet nie wiem kogo prośby wymieniam. Jesteście jak Ci którzy poszcząc posypują głowę popiołem żeby pokazać że poszczą. Módlcie się ale we własnym wnętrzu