Wpis z mikrobloga

Lista dozwolonych inwektyw według @Moderacja
- utkaj łeb dzbanie
- przygłupie
- jesteś głupkiem
- oszołomie
- imbecylu
I to wszytko możecie stosować w jednym wpisie. Oczywiście nie narusza to netykiety ani regulaminu. @TJl1 potwierdza.
Link do wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/41902103/#comment-147216229

Nie no sorry kompromitacja to jest. Mamy się tu szanować prowadzić normalne dyskusje ale wg moderacji takie zwroty są OK. Rozumiem różnicę zdań. Nie oburzałbym się, gdyby gość jednorazowo się ujawniał. Ale spamuje zaczepkami cały tag i wyzywa wszystkich wokół. Nie ma we mnie zgody na takie zachowania dlatego #zalesie
Petenta fullversion nie wołam specjalnie.

#moderacjacontent #moderacja no i mimo wszystko #wislakrakow
Walec - Lista dozwolonych inwektyw według @Moderacja
- utkaj łeb dzbanie
- przygłup...

źródło: comment_upwYoMs19FK0hJAnqNE7HAIQRkfDE2Lq.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Walec: no nie wierzę XD takiego cymbała na wykopie nie było nigdy (jestem od początku tutaj, a ty na dodatek za wisłą jesteś) odpowiadam kulturalnie poprawną składnią i polszczyzną, bez wulgaryzmów - w temacie KIBICOWSKIM (gdzie gorzej wyzywają się na każdym innym tagu), a typ sam się pucuje, że jest troglodytą XD
przecież ty byś motyla nogo od swoich na trybunach kopa dostał, a tu na wykop.peel nie ogarniasz, że
  • Odpowiedz
Przecież od dawna wiadomo, że moderacja to: przygłupy, oszołomy i imbecyle. A najlepiej jakby te dzbany utkały łby.


@R__M: ty po prostu nie ogarniasz czegoś takiego jak kontekst, bo za to co teraz napisałeś to ja jako moderator, bym cię upomniał urwisie XD
  • Odpowiedz
@Walec po prostu należy ignorować tego idiotę. Brak reakcji na zaczepki wprowadza frustrata w jeszcze większą frustrację. Odpowiedzi natomiast tylko go nakręcają.
  • Odpowiedz